Дієта Меган Фокс. Параметри Меган Фокс: зростання і вага :: параметри, режим харчування, секрети, стрункість і фігура, зріст і вагу, обсяг, що є, які вправи, таємниці :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

      Коментарі Вимкнено до Дієта Меган Фокс. Параметри Меган Фокс: зростання і вага :: параметри, режим харчування, секрети, стрункість і фігура, зріст і вагу, обсяг, що є, які вправи, таємниці :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Дієта Меган Фокс. Параметри Меган Фокс: зростання і вага :: параметри, режим харчування, секрети, стрункість і фігура, зріст і вагу, обсяг, що є, які вправи, таємниці :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Дієта Меган Фокс. Параметри Меган Фокс: зростання і вага

Статті

за темою «Дієта Меган Фокс. Параметри Меган Фокс: зростання і вагу »

Параметри Меган Фокс

Це, напевно, найперше, чим цікавляться шанувальниці її образу, ледь поглянувши на фотографії зірки. Саме тому ми і почнемо свою розповідь з цією маленькою глави.

Отже:

Зростання Меган Фокс – 162 см (за іншими даними 165 і навіть 168 см);

Вага Меган Фокс – 52 кг;

Параметри Меган Фокс – 86-62-86см.

Дієта Меган Фокс

Як говорилося раніше, згадки про дієту Меган Фокс в пресі суперечливі. Пропонуємо розібратися по порядку і відокремити, нарешті, зерна від полови.

Отже, одні джерела стверджують, що кінодіва щодня п’є яблучний оцет. розвівши 2 чайні ложки в склянці води. Процедура проводиться тричі на день між прийомами їжі. Головне, стверджує джерело, яблучний оцет повинен бути натуральним.

Вдалося знайти підтвердження цьому факту. В одному зі своїх інтерв’ю, Меган дійсно говорить, що вдається до яблучному оцту для того, щоб очистити організм.

Інший автор ідеї ще далі. За його заявам актриса, крім яблучного оцту, дотримується здорового харчування . Її щоденний раціон строго збалансований, на стіл потрапляють тільки натуральні і корисні продукти.

У цьому, за словами автора, і полягає дієта Меган Фокс .

У самої актриси знайти таких слів нам не вдалося.

Також можна знайти твердження, що актриса обожнює солодке і їсть торти і тістечка коли і де тільки зможе, просто не може втриматися.

Що ж говорить сама зірка з приводу « дієти Меган Фокс »?

В одному зі своїх інтерв’ю дівчина заявляє, що їй не потрібні ніякі дієти . вона зберігає вагу природним чином. Солодкого вона не любить і майже ніколи не їсть.

Також Меган Фокс каже, що абсолютно не прагне стати фанаткою здорового харчування і не надає особливого значення тому, що і коли їсть.

За словами самої актриси, вона може взагалі нічого не їсти протягом, принаймні, семи днів. і це її анітрохи не напружує. Однак вона старається, щоб цього не відбувалося. Мабуть, приклад інших актрис, які втратили роботу через анорексію, не дає їй потурати особливостям свого організму.

У черговому інтерв’ю журналістам Меган якось зізналася, що зовсім не вміє і не любить готувати . Вона краще залишиться голодною, ніж ризикне поласувати яким-небудь стравою власного приготування.

Однак закладу громадського харчування вона також намагається не відвідувати. Тут вся справа в підвищеній гидливості і побоюванню підчепити якусь бактерію від посуду і приладів, якими користувалося безліч людей.

Таким одкровенням Меган Фокс анітрохи не полегшила наші вишукування. Стає абсолютно незрозуміло, що ж вона насправді їсть.

Або секретна дієта Меган Фокс все ж існує?

Думається, що логічну крапку в наших пошуках таки можна поставити, якщо взяти до уваги слова актриси, які вона вимовила в інтерв’ю для одного з популярних журналів: «Моя вага постійно стрибає. Мене це не хвилює – мені все одно, на скільки кілограмів я поправилась. Я не хочу зійти від цього з розуму і потім ходити до психотерапевта. Я не балую себе солодощами, не сиджу на дієтах . Я живу за принципом: будь що буде ».

Тут же вона додала, що і спортом Меган Фокс займається в міру. Будучи надзвичайно ледачою (визначення самої Меган), вона просто найняла собі тренера, який буквально змушує її займатися. Після довгих умовлянь починається тренування з пілатесу. Як каже сама актриса, вона не обтяжує себе такими навантаженнями частіше разу на тиждень.

Так в чому ж полягає дієта Меган Фокс . Ризикнемо припустити, що секрет красивої фігури актриси полягає в генетичних коренях дівчата, постійної зайнятості на роботі, рідкісних, але регулярних спортивних тренуваннях. А головне, в умінні любити себе і приймати такий, як є.