Дієта Меган Фокс – меню, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта Меган Фокс – меню, відгуки

Дієта Меган Фокс – меню, відгуки Дієта Меган Фокс

Меган Фокс – модель і актриса, яка привернула до себе дуже багато уваги, завдяки зйомкам у популярній картині «Трансформери», де дівчина постала перед глядачем в ролі Мікаели. Сьогодні багато цікавляться не стільки особистим життям зірки, скільки її методикою

схуднення, тому багатьом буде цікаво дізнатися, як виглядає дієта Меган Фокс.

Спадковий фактор

Меган Фокс говорить про те, що їй практично не доводиться стежити за раціоном свого харчування, тому що на її думку у неї є генетична схильність до стрункості. Зрозуміло, модельна зовнішність в «Трансформерах» була б занадто худорлявої, тому режисер цієї картини попросив зірку з’явитися перед камерою в новому образі, набравши п’ять кілограм, що Меган власне і зробила. Ті форми дівчини, які були в картині, були дуже хороші, але відразу після зйомок актриса вирішила позбутися надлишку, і потрібно зауважити, що вийшло у неї це дуже швидко.

А чи існує дієта Меган Фокс?

Наближені до зірки люди, не упустили можливість розповісти публіці те, що дієта Меган Фокс дійсно існує, і більше того, зірці навіть довелося одного разу відмовитися від такої методики, бо така методика зробила її тіло занадто сухим.

Вегетаріанська дієта Меган Фокс

Через те, що число шанувальників, охочих дізнатися секрети краси зірки, ставало все більше, дівчині все ж довелося зізнатися публіці, що її методика заснована на принципі суворого вегетаріанства. Строгість такого вегетаріанства полягала в тому, що зірка з раціону виключила не тільки м’ясні продукти, а й морепродукти тваринного походження, яйця, молоко і мед. Також під забороною у дівчини виявилися всі продукти, у складі яких є хоча б один тваринний компонент, а також навіть ті продукти, які проходили процес очищення за допомогою яєчного білка, желатину і т. п. Довелося пожертвувати ще й солодощами, кавою і хлібом.

Життя після дієти

Меган Фокс розуміє, що така дієта не несе в собі нічого доброго для всього організму і для травних органів зокрема, тому зірка сьогодні харчується 5-6 разів протягом дня по дрібних порцій. Раціон зірки став більш насиченим і до нього увійшли всі необхідні для нормальної життєдіяльності елементи живлення. Щоб зірка не одужувала, чималу допомогу надає знаменитий Харі Пастернак, який і за раціоном спостерігає, і на тренування в спортивному залі виводить свою підопічну.

Дієта Меган Фокс не підходить більшості людей, тому як витримати суворе вегетаріанство може далеко не кожен. Та й до чого виснажувати своє тіло, коли справжньої уваги до себе можна залучити, володіючи кілька округлими формами з витонченими опуклостями.