Дієта Малишевої – абсолютно безкоштовно!

      Коментарі Вимкнено до Дієта Малишевої – абсолютно безкоштовно!

Дієта Малишевої – абсолютно безкоштовно! Дієта Малишевої

Малишева відома як лікар і істинний спеціаліст з питань дієтичного харчування. Розроблена Оленою дієта, відома як дієта Малишевої . допоможе вам зробити свою фігуру більш стрункою. проте дотримуватися її слід мінімум

2-3 місяці.

Безсумнівна перевага цієї методики схуднення – тривалий ефект. Досягнуті результати тримаються від 1 року до 2 років. Також метод схуднення Малишевої сприяє оздоровленню організму і поліпшенню самопочуття і найголовніше – це дієта дістається вам зовсім безкоштовно.

Для досягнення найкращого результату необхідно дотримуватися таких правил дотримання дієти:

1. Не потрібно голодувати! Приймайте їжу невеликими порціями 3-5 разів на день. Снідайте близько 8 години ранку, снідайте в 12-13 годин і вечеряйте в 18-19 годин. Можете зробити другий сніданок і полуденок, вживайте в ці прийоми їжі виключно фрукти.

2. Підрахуйте кількість калорій, необхідне вашому організму на добу. При розрахунках враховуйте свою вагу, стать, вік і особливості умов роботи. Обов’язково дотримуйтеся отриманої норми. Краще використовувати «калькулятор добової потреби організму», причому в графі «вагу» слід вказати бажаний показник, а не дійсний.

3. Розмовляйте з організмом під час їжі, налаштовуючи його на використання отриманих поживних речовин для забезпечення хорошого самопочуття і енергійності, а не на створення жирових відкладень.

Приблизний варіант меню дієти Малишевої .

– Сніданок (8 годин). Вівсяна каша, зварена на воді, йогурт з нульовою жирністю або кисле.

– Другий сніданок (10 годин). Два мандарина або яблука.

– Обід (12 годин). Їжа, багата білком – м’ясо, риба, яйце, курка.

– Полудник (16-17 годин). Як другий сніданок.

– Вечеря (не пізніше 19 годин). Варене яйце, овочеві салати, знежирений кефір.

Інші продукти вживати не забороняється, головне правило цієї зіркової дієти – не перевищувати належну кількість калорій. Щоб вам було простіше урізноманітнити свій раціон, скористайтеся аналізатором рецептів і таблицями складу продуктів.