Дієта Лайми Вайкуле: 7 кг за 9 днів

      Коментарі Вимкнено до Дієта Лайми Вайкуле: 7 кг за 9 днів

Дієта Лайми Вайкуле: 7 кг за 9 днів Дієта Лайми Вайкуле

Схуднення в наші дні стало процесом у вищій мірі модним. І чоловіки, і жінки з величезним задоволенням катують свої тіла, щоб добитися ідеальної форми.

Не стали винятком і зірки нашої естради. Не худнуть серед них хіба що самі

ледачі, або ті, кого Бог обдарував ідеальними формами і сайт Будь стрункою і красивою – budstrojnoj. ru пропонує вам найбільш популярні дієти зірок.

Дуже популярною стала дієта Лайми Вайкуле . Адже подивіться на цю диву екрану: їй уже під шістдесят, а виглядає вона при цьому як дівчинка (в цьому випадку можна використовувати це слово) тридцяти років! Цю форму вона підтримує за допомогою власної системи схуднення. яка є однією з найбільш ефективних, хоча і займає всього дев’ять днів. За цей час ви легко можете втратити 6-7 кілограмів зайвої маси.

Отже, якщо вам терміново потрібно схуднути, неодмінно зверніться до дієти Лайми Вайкуле. Досить поглянути на цю красуню, аби зрозуміти: це працює. Дивовижна фігура Вайкуле зайвий раз доводить, що співачка дуже правильно відноситься до харчування, а її дієта грамотно і точно складена.

Вайкуле вважає себе вегетаріанкою (хоча куряче м’ясо в цій дієті все ж таки присутня), саме тому її система схуднення абсолютно особлива і щось більше, ніж суворий режим харчування. Весь необхідний раціон харчування розділений на 3 прийому їжі. Саме тому необхідно пам’ятати і весь час дотримуватися вкрай важливе правило: протягом дня пити кілька кухлів гарячого чаю з лимоном і медом.

Варто відзначити, що зірка вважає, що не лише протягом дієти, але і весь час варто вживати в їжу виключно екологічно чисті продукти. Ні в якому разі не можна їсти їжу перед сном.

Дієта Вайкуле дуже проста в розумінні і виконанні. Дотримуючись її, немає необхідності оббігати всі магазини в пошуках незвичайних і надто екзотичних продуктів, та й винести таку дієту може будь-яка людина, у якого немає проблем зі здоров’ям.

Система зниження ваги зірки ділиться на три великі етапи, які складаються з трьох днів кожний. Найголовніша особливість дієти полягає в тому, що в кожен з трьох днів необхідно вживати тільки один основний продукт.

Харчування першого етапу дієти Лайма Вайкуле становить тільки один відварений рис. Сорт рису не має значення, проте, Вайкуле більше воліє коричневий, так як він містить в собі всі необхідні організму поживні речовини та мінерали. Коли будете готувати рис, ні в якому разі не додавайте масло або сіль. У випадку якщо ви порахуєте, що рис занадто прісний для вас, додавайте соєвий соус або різні приправи.

Протягом другого етапу ви повинні харчуватися тільки курячим м’ясом, яке неодмінно має бути вареним. Крильця, стегенця та спинка заборонені під будь-яким приводом, в їжу годитися тільки грудка. Сіль, природно, теж під забороною, посилити смак ви зможете за допомогою того ж соєвого соусу або різних приправ.

На третьому і завершальному етапі дієти ваш раціон повинні складати тільки яблука. Сорт ви обираєте той, що вам до смаку, але краще не зупинятися на якомусь одному, щоб урізноманітнити раціон. Дуже важлива умова, про який вам необхідно пам’ятати, і який неодмінно потрібно дотримуватися: крім чаю з лимоном протягом усього дня ви обов’язково повинні пити просту воду, причому мінімально необхідно випивати 2 літри.

На п’ятий день дієти ви можете включити зелене або будь-який інший трав’яний чай. Це дуже добре позначиться на вашому самопочутті і організмі.

Ще один секрет ідеальної фігури Лайми Вайкуле, крім цієї диво-дієти – розвантажувальні «голодні» дні, які дозволяють очистити організм від шлаків і токсинів. Періодично співачка має намір відмовляється від будь-яких шкідливих страв, і вживає в їжу сир, рибу, сухофрукти, фрукти.

Ні в якому разі не сумнівайтеся в результаті дієти Вайкуле, однак, якщо ви хочете отримати ще більш відчутний результат, щодня 20-30 хвилин приділяйте фізичним вправам.

На закінчення, можемо додати, що цю дієту спробував використовувати і Микола Басков, і зізнатися, досить успішно. Завдяки ній, він скинув 6 кілограмів. А може бути вам теж давно пора змінити свій раціон і режим харчування?