Дієта Ксенії Бородіної (огіркова дієта) – відгуки та результати

      Коментарі Вимкнено до Дієта Ксенії Бородіної (огіркова дієта) – відгуки та результати

Дієта Ксенії Бородіної (огіркова дієта) – відгуки та результати Схуднення від Ксенії Бородіної

(огіркова дієта)

Дієти, на яких худнуть зірки телеекрану, завжди були популярні. Людям з екрану багато прагнуть наслідувати, копіювати їх стиль одягу і поведінки. Не стала винятком і телеведуча популярного

молодіжного проекту (шоу) Дом-2 Ксенія Бородіна, яка після вагітності та пологів пристойно схудла.

Багато хто стверджує, що Бородіна схудла на 12 кг, сидячи на огіркової дієті. Ви можете використовувати дану дієту абсолютно безкоштовно і без смс. Скачувати нічого не потрібно, просто роздрукуйте на принтері.

Огіркова дієта Бородіної (безкоштовно)

Раціон харчування дієти Ксюши не надто різноманітний і переважно складається з одного виду овоча – огірка.

    Сніданок дієти Бородіної складається 3 середніх огірків і шматки чорного житнього хліба. В обідній час дієта передбачає овочевий суп і огірковий салат (3 огірка, зелень і ложка рослинної олії). Один раз на тиждень овочевий суп замінюється на 200-250 г нежирного вареного м’яса (переважно телятини). На вечерю, природно, знову будуть огірки або огірковий салат (3 огірка, зелень і ложка оливкової або соняшникової олії).

Приблизно кожну годину протягом дня необхідно випивати по склянці чистої води.

Рекомендована тривалість офіційної дієти Бородіної – 1 тиждень. Потім два тижні перерви на помірному харчуванні, і можна повторити знову один тиждень огіркової дієти.

При захворюваннях нирок огіркова дієта вкрай не рекомендується.

Відгуки про дієту Ксенії Бородіної

Відкриємо вам секрет – Ксенія Бородіна схудла не тільки за рахунок дієти, але і за рахунок регулярної фізкультури, масажів і різних засобів медичного характеру. Це стає очевидним, якщо знати, що за нормальної фізіології організму, на дієті не можна скинути більше 1 кг жиру на тиждень. Втім, даний факт особливо не афішується.

За відгуками тих, що худнуть, дієта Бородіної приносить дуже швидкий результат. Вже на тиждень можна схуднути на 5 кг і більше. У цьому заслуга понад-низькій калорійності раціону Ксюшіной дієти.

Однак, щоб втримати досягнутий вага, однієї дієти буде не достатньо. Потрібні регулярні фізичні навантаження і поступовий перехід на систему правильного харчування натуральними продуктами, виключаючи фаст-фуд і солодкий алкоголь. І тоді відгуки про огіркової дієті будуть набагато краще.

З точки зору дієтології дієту Бородіної можна віднести до жорстких дієт. Дані дієти вкрай неефективні з точки зору зменшення частки жиру в організмі і служать лише тимчасовим рішенням для схуднення на короткий термін.

Якщо ви хочете схуднути всерйоз і надовго, то краще вибирайте не жорсткі дієти, а одну із систем харчування, наприклад Олени Малишевої або Кіма Протасова.

Не варто шукати, де завантажити безкоштовно книгу Худнемо разом з Ксенією Бородіної. а тим більше, де її купити. Особливо нічого нового ви не знайдете в цій книзі, тому що всі основні моменти розумного схуднення вже описані на сайті ecodiet. ru.