Дієта космонавтів – принцип дії, рекомендації, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта космонавтів – принцип дії, рекомендації, відгуки

Дієта космонавтів – принцип дії, рекомендації, відгуки Космічна дієта – варіант номер два

Дієта космонавтів відрізняється від інших дієт і систем харчування своєю тривалістю і строгістю вимог. Власне кажучи, саме тому вона й отримала таку цікаву назву. Космонавти, як відомі, люди з величезною силою

волі. Для того щоб досягти заповітної мети їм доводиться проходити серйозні випробування і багато в чому собі відмовляти. Ось і дієта, названа на честь них, припускає наявність у жінки величезного бажання досягти мети і найсуворішого дотримання рекомендацій.

Принцип дії дієти космонавтів

Основний принцип дії цієї дієти – це відмова від вживання в їжу продуктів, що містять клітковину. Таким чином, харчування під час дієти містить, в основному, білки. Такий раціон призводить до того, що прискорюється обмін речовин. Продукти, що містять білок, переробляються організмом швидше за інших. Завдяки цьому організму потрібні витрати додаткової енергії. Це сприяє швидшому спалюванню жирових відкладень.

Корисні рекомендації

Дієта космонавтів вимагає від організму великих витрат енергії і сил, тому зловживати нею не можна ні в якому разі. Для того щоб користь від неї була максимальною, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

    дієту космонавтів можна дотримуватися не частіше, ніж один раз на рік; раціон, передбачений цією дієтою досить бідний, тому протягом всього терміну її дотримання потрібно вживати вітаміни; під час дотримання дієти космонавтів потрібно пити якомога більше води – по-перше. Це притупить відчуття голоду, по-друге, сприятиме очищенню організму.

Дієта космонавтів має і протипоказання. Якщо є які-небудь захворювання шлунково-кишкового тракту і травної системи, застосовувати дану дієту можна.

Меню і рекомендації з харчування

На час дотримання цієї дієти доведеться повністю відмовитися від вживання солі, цукру і спецій. Тривалість дієти обов’язково повинна становити 20 днів. Це свого роду лікувальний курс, в ході якого організм очищається, активізуються обмінні процеси, і відбувається інтенсивне спалювання жирових запасів.

Треба відразу зазначити, що мене досить одноманітне, тому дотримання дієти космонавтів потребують витримки.

На сніданок пропонується одне куряче яйце, відварене, або засмажене на сковороді без масла. Можна випити один стакан нежирного кефіру або чашку натуральної кави без цукру.

Обід повинен складатися з курячого бульйону (максимальний об’єм – 500 мілілітрів), і відварна курка. Дозволяється з’їдати на обід не більше половини курки. Запити обід можна чашкою несолодкого кави або склянкою кефіру.

Полудник повинен складатися лише з чашки кави або склянки кефіру.

Щоб притупити відчуття голоду дозволяється з’їсти 200 грам нежирного сиру і випити склянку кефіру.

Як видно, меню спартанське. Дотримуватися дієти космонавтів складно, тому перед тим, як зважиться на це, необхідно морально підготується до «випробуванню». Кращий засіб для цього – правильна мотивація. Можливо, в нагоді наступний спосіб – на аркуші паперу потрібно написати заповітну цифру (бажаний вага). І кожен день записувати на цьому листку результати зважування.

Вихід з дієти

Так як дієта космонавтів малокалорійні і тривала, виходити з неї необхідно обережно і поступово. Не варто забувати, що за ці 20 днів організм відвик від клітковини. Тому при виході з дієти калорійність раціону потрібно нарощувати повільно, поступово вводячи ті чи інші продукти в невеликих кількостях.

Варіант номер два

Як виявилося, існує кілька варіантів дієти космонавтів. Вище було наведено «класичний» вітчизняний її варіант. Але є і ще один спосіб схуднення за схожою методикою. Його іменують «дієтою астронавтів». Цей різновид дієти також є досить суворої, але все ж, вона більш лояльна, ніж перший варіант дієти космонавтів.

Виглядає її меню таким чином:

    на сніданок потрібно з’їдати омлет з одного курячого яйця, один невеликий помідор і один хлібець; другий сніданок складається тільки з протеїнового коктейлю, одна порція салату, дві ложки відвареної крупи (будь-який), одна порція парової риби або м’яса; полуденок – 200 грам відвареного курячого м’яса і яблуко; вечерю – 200-250 грам сиру або відварної риби, трохи овочів.

Ця низкоуглеводная дієта космонавтів дає прекрасні результати, однак для того щоб втримати досягнутий результат, також буде потрібно чимало сил і витримки.

Відгуки

    Катерина, 28 роки, Москва: я ніколи не відрізнялася силою волі і витримкою, і навіть важко сказати, чому обрала саме її. Можливо, на мене справили враження хороші відгуки, які отримувала дієта космонавтів. Починала худнути я два рази. У перший – просто не витримала. Через п’ять днів, ввечері зірвалася, і перестала дотримуватися дієти. Хоча результати були непоганими – за 4 з половиною дні я схудла на 2, 5 кілограма, так що відгук позитивний. Вікторія, 29 років, Краснодар: я б навіть сказала, що це чудовий результат, якщо враховувати, що раніше я взагалі схуднути не могла. Вдруге дала собі слово, що витримаю всі 20 днів. І витримала. Схудла на 11 кілограм. І до речі, за цей час я звикла їсти менше, і зовсім не їсти ввечері. Так що, буду тепер намагатися утримати отриманий результат і даю позитивний відгук дієті ». була на дієті 20 днів. Дієта космонавтів – це здорово, але сказати, що це дуже важко – це нічого не сказати. Особливо в перший тиждень важко доводиться, під вечір відчуття голоду стає просто нестерпним. Але я терпіла, дуже потрібно було схуднути за один місяць. За 20 днів на цій дієті я скинула 14 кілограм! Для мене це дуже багато, раніше таких результатів не давала жодна дієта, так що відгук позитивний. Алевтина, 41 рік, Санкт-Петербург: якими способами я тільки не худла! Родичі наді мною вже сміялися – говорили, не мучся ти так, навіщо себе мучити. Дійсно, у мене 30 кілограм зайвої ваги, і позбутися від них складно. Найцікавішою мені здалася дієта космонавтів. Рідні вважали, що я себе голодом морю, але я трималася і витримала всі 20 днів. Схудла на 18 кілограм, відгук позитивний. У 27 років я важила 78 кілограм, в 28 років вага вже досяг 86 кілограм. Набираю дуже швидко, а худну повільно, але, я думаю, в цьому я не самотня. Загалом, весь перший тиждень я була практично на межі голодної непритомності, дієта космонавтів розслабитися не дала, але як не дивно, потім стало легше. Особливо надихало те, що ваги кожен день показували мінус 800-900 грам. 16 кілограм за 20 днів – це ж просто чудо, відгук позитивний!

Також:

  • дієта космонавтів