Дієта Галини Вишневської – меню, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта Галини Вишневської – меню, відгуки

Дієта Галини Вишневської – меню, відгуки Дієта Галини Вишневської

Галина Павлівна Вишневська знаменита на весь світ, як співачка опери. Ця жінка, навіть будучи вже в похилому віці завжди виглядає найпрекраснішим чином. Тільки дивлячись на зовнішність цієї жінки, відразу стає зрозумілим, що напевно існує дієта

Галини Вишневської, тому варто розібратися в цьому детальніше.

Рекомендації Галини Вишневської

Галина сьогодні не може похвалитися ідеальною формою своєї фігури, проте ця жінка навіть у своєму віці, ніколи не дозволяє собі втратити ту форму, яка у неї є. Галина Вишневська ще в молоді роки вирішила, що буде тримати свій апетит під суворим контролем, тому оперна співачка ніколи не дозволяє собі пізніх трапез, рівно також як і перекусів. Галина просто впевнена, що саме перекушування і страви на ніч наносять самі нищівних ударів по фігурі. Крім того, у зірки є свій метод того, як приглушати апетит, який полягає в тому, щоб випивати по 2-2,5 літрів чистої негазованої води, яка промиває організм і не залишає жиру навіть шансів відкластися десь на тілі.

Проста дієта Галини Вишневської

Галина зізнається, що за все своє життя їй не один раз доводилося скористатися дієтою, в основному складі якої знаходиться смачна проста збірна окрошка. Сьогодні чомусь не кожна людина добре ставиться до цієї страви, а це дає право на те, щоб замінити його на будь вегетаріанський супчик. Питний режим такої дієти включає в себе багато чистої води, а також зелені, трав’яні і чорні чаї без цукру.

Приготувати дієтичну окрошку можна за досить легкому принципом. В якості рідкої складової цього нескладного страви можна взяти:

    Квас домашнього приготування Знежирений кефір Зелену кефірну заправку з дрібно нарізану пучків петрушки і кінзи, які змішуються з кефіром

Щоб приготувати окрошку, достатньо взяти будь-які овочі, але не картоплю. До речі, на додаток овочам, можуть також виступати і продукти тваринного походження, серед яких риба, м’ясо, риба або птах пісних сортів у відвареному вигляді. Овочеві інгредієнти для окрошки самої Галини Вишневської виглядають приблизно так:

    Морква Курячі яйця Редис Молоді кабачки Листя салату Огірки Отварная кольорова капуста

Тривалість дієти Галини Вишневської

Щоб коректування ваги проходила у безпечному для організму режимі, потрібно користуватися цією дієтою не довше за одного тижня. Якщо продовжувати урізати свій раціон і далі, то можуть з’явитися деякі проблему, які можуть перерости в дуже великі неприємності зі здоров’ям. Та й до чого продовжувати термін дієти, якщо результат того, чого можна домогтися за цей тиждень коливається близько 2-4 кілограм спаленого зайвої ваги.

Користь Дієти Галини Вишневської

Напевно, всі, хто хоча б раз у своєму житті пробували окрошку, напевно знають, що після порції цього блюда, відчуття голоду приходить нескоро, що можна дуже точно віднести до плюсів даної методики схуднення. До того ж окрошка містить в собі збалансований склад багатьох елементів, що дозволяє організму не відчувати втрат потрібних йому мікроелементів. До того ж варто відзначити і те, що для того щоб скористатися такою методикою не потрібно витрачати багато часу на те, щоб приготувати найскладніші страви, а потім ще й підраховувати, скільки калорій в них увійшло.