Дієта Форева! – FitCurves (особисті враження)

      Коментарі Вимкнено до Дієта Форева! – FitCurves (особисті враження)

Дієта Форева! – FitCurves (особисті враження)

FitCurves (особисті враження)

Мій піврічний абонемент вже закінчився, але я виграла в акції ще один безкоштовний місяць. Тим не менше, зовсім скоро з клубом я буду прощатися, тому вирішила поки пам’ять свіжа, написати кілька слів

про цей заклад, можливо, комусь це буде корисно.

Місце це досить специфічне, спробую по пунктах.

1. Розташування.

Туди варто ходити тільки в разі, якщо найближчий клуб знаходиться реально близько від вашого будинку або роботи. Як на мене, немає сенсу кататися в транспорті або топати півгодини пішки заради півгодинного заняття.

2. “Таргани”.

Це франчайзинг, тому вам будуть постійно широко посміхатися, персонал завжди у відмінному настрої, але буде наполегливо просити привести ваших подруг або хоча б дати їх телефони. І якщо ви їх дасте, подругам дійсно будуть надзвонювати, тому що дівчатка отримують бонуси за кожного нового клієнта. Так що краще відразу не обнадіювати тренерів і розповідати їм страшилки про те, що всі подруги у вас займаються важкою атлетикою, а вам лікар не дозволяє і пр. Персонал набирається по оголошенню, спец. образованія не має, навчається на місці, тому не всі тренери однаково хороші, але клуби намагаються тримати марку.

3. Термін.

Не можна купити абонемент менше ніж на півроку. Це відлякує багатьох ще на початковому етапі. Співробітники мотивують такий термін тим, що не можна за пару місяців привести в порядок тіло, яким до цього роки не займалися, а за півроку ефект буде в наявності. З іншого боку це багатьом не дає кинути заняття відразу, тому що шкода грошей. Плюс відвідуваність не обмежується, тому ви можете ходити на заняття 6 днів на тиждень, тоді ціна кожного тренування виявиться реально смішний. На друге півріччя можна вже поступово вносити гроші протягом першого.

4. Антураж.

Там немає чоловіків і дзеркал, тому ви не будете комплексувати з приводу своєї зовнішності. Мало того, під час тренування голос з динаміка буде періодично вас хвалити і робити компліменти типу “Ти красуня!” і це може підвищити вашу самооцінку (або принаймні настрій). Але є одне АЛЕ. Коли я, займаючись в іншій тренажерке, бачу себе в дзеркало і розумію, як багато ще треба працювати, це додає мені сил і мотивації, і періодичний вигук “Я зірка!” мені в цьому мало допоможе. Тобто за моєю суб’єктивною оцінкою, користь відсутності дзеркал трохи сумнівна.

5. Час.

Основне заняття триває всього 24 хвилини в тренажерному колі плюс кілька хвилин на вправи на розтяжку, тобто тренування триває всього півгодини. Для нетренованих організмів, для худевшіх на нізкокалорійках без спорту, для жінок 40 + + на початковому етапі більше і не треба, тим більше навантаження можна регулювати під себе, але про це нижче. Експрес-тренування багатьом зручні, тому що 2:00 на гойдалку дійсно складно викроїти з графіка, а “забігти” на тренування по дорозі додому на півгодини цілком реально.

7. Навантаження.

Зал обладнаний кругом на 16 місць, з них 8 – це тренажери, а між ними стоять платформи. Тренажери розставлені так, щоб навантаження було поперемінно на різні частини тіла. Тренажери гідравлічні, а це означає, що чим швидше ви робите рух, тим важче вам його виконувати. Таким чином, на будь-якому етапі ви можете робити таке зусилля, яке вам зручно – на початку не поспішаючи, з часом на максимум. Приміром, на першому занятті я могла зробити тільки 5 присідань з навантаженням за 30 секунд, зараз можу все 12, але даються вони значно важче тих п’яти. Якщо не волинити і робити все в повну силу, за півгодини заняття футболка реально мокра наскрізь. Проте в один прекрасний день ви зрозумієте, що вам потрібно щось більш суттєве. Чи ні 🙂

8. Стиль.

Інтервальне кардіо, з елементами силових. На кожному з 16 місць ви проводите 30 секунд. Під час 30 секунд на тренажері необхідно викластися по максимуму, потім 30 секунд на платформі відновлюєте дихання, відпочиваєте, за бажанням робите нескладні вправи, які показує тренер, але не зупиняєтеся, щоб підтримувати рівень пульсу постійним протягом всього часу. “Обхід” кола займає 8 хвилин, за тренування покладено три кола. Темп досить швидкий, і спочатку 30 секунд відпочинку здаються дуже короткими.

9. Турбота.

Тренер зобов’язаний стежити за кожним учасником, поправляти, якщо хтось прийняв неправильну позу, підганяти, якщо бачить, що людина може більше. Перше тренування індивідуальна, тренер проходить всі три кола, пояснюючи нюанси тренажерів. Кожні 8 хвилин учасники вимірюють пульс і порівнюють його з рекомендованим по таблиці. У разі, якщо він зашкалює, необхідно послабити інтенсивність аж до зменшення часу на тренажері (5 сек. Просто посидіти, потім приступати до вправи), якщо недостатній – вас будуть напружувати рухатися швидше.

Власне, поки все. Якщо що, запитуйте.