Дієта для збільшення зростання | Корисні поради

      Коментарі Вимкнено до Дієта для збільшення зростання | Корисні поради

Дієта для збільшення зростання | Корисні поради Дієта для збільшення зростання

Поживна дієта багата білками, вітамінами і мінералами має велике значення для збільшення гормону росту. Дослідження показують, що вітамін А, білок і цинк надають найбільший ефект на процес росту людини у висоту. Збалансована дієта. що складається з вітамінів, мінералів кальцію, жирів і клітковини дуже важлива для підтримки здоров’я і збільшення зростання. Проте в деяких випадках збалансована дієта не може бути кращим вибором, так як хімія тіла кожної людини різна, і тому організм по-різному реагує в різних ситуаціях. Краще проконсультуватися з лікарем або дієтологом, щоб дізнатися кращу дієту для вас, яка буде враховувати різні фактори, такі як вік, стать, характер роботи, стан здоров’я, хвороби, кліматичні умови, харчування і так далі. Читайте далі і ви дізнаєтеся список продуктів, які допоможуть вам збільшити зростання.

Список продуктів, які збільшують зростання

Вітамін А

Крім підвищення росту тіла, вітамін А допомагає належному функціонуванню та розвитку очей, статевих органів та імунної системи. Крім того, він допомагає збереженню шкірного покриву, слизової оболонки. Продукти, які мають помаранчевий колір багаті вітаміном А, як диня, морква, червоний перець. лайма, апельсин. Вітамін А також можна знайти в рибі тріски, печінки лососі, молочних продуктах, яєчному жовтку, капусті, сушеному або свіжому інжирі, ківі, зливі, брокколі і помідорах. Рекомендована кількість для щоденного споживання становить близько 4000 до 5000 МЕ.

Білок

Білок важливий для росту і відновлення тканин тіла, він підтримує антитіла, допомагає функціонуванню та регулювання ферментів і гормонів. Продукти, такі як м’ясо. птиця, риба. яйця. молоко. горіхи, соєві боби і соєву макуху є багатими джерелами білка. Рекомендована кількість білка для щоденного споживання становить від 45 до 55 грамів.

Вітамін D

Вітамін D необхідний для формування здорових і сильних кісток. Він поглинає кальцій з продуктів харчування і формує кальцій і фосфор в кістках. Яєчний жовток, риба. печінку і ультрафіолетове випромінювання є гарними джерелами вітаміну D. Рекомендований обсяг добової дози становить 400 МЕ.

Розчинні і нерозчинні волокна

Харчові волокна прискорюють час подорожі їжі через товсту кишку, тим самим знижують всмоктування токсичних і канцерогенних речовин. Харчові волокна знаходяться в зародках пшениці, крупах, рисі, просі, ячмені, м’якоті фруктів і овочів.

Мінерали

Людське тіло використовує більше 80 різних мінералів для зростання і посилення кісток, нігтів, зубів, нервів, крові, вітамінів, гормонів та ферментів. Мінерали також надають велике значення для кращої циркуляції крові, регулювання балансу води в тілі, передачу нервів, цілісності клітин, скорочення м’язів і виробництва енергії. Кальцій, фосфор, залізо і магній вкрай необхідні для росту кісток тіла.

    Кальцій міститься в достатку в молоці і молочних продуктах, лососеві, соєвих, сухих креветках, капусті. Рекомендована кількість мінералів для щоденного споживання становить 800-1000 мг. Морепродукти, яловичина, курка, яйце, молоко. зелені овочі, горіхи, злаки і цільнозернові продукти є багатими джерелами цинку. Рекомендований обсяг добової дози цинку становить 15 мг. Магній міститься в рослинних і тваринних продуктів, особливо багато його в бобових продуктах, горісі, авокадо, м’ясі, молочних продуктах, овочах, шоколаді і крупах. М’ясо є багатим джерелом заліза. Овочі та злаки також забезпечують організм залізом, але в низькій концентрації. Зернові, морепродукти та м’ясні продукти, великі джерела селену.

»crosslinked«

Інші новини по темі: