Дієта для худих

      Коментарі Вимкнено до Дієта для худих

Дієта для худих Дієта для худих

Турбує низька маса тіла? Сумніви розвіє відвідування лікаря. Іноді худорба свідчить про діабет, захворюванні органів ШКТ, туберкульозі, злоякісних пухлинах та інших захворюваннях. У цьому випадку, в першу чергу, необхідно лікування. Але й здорова людина може бути

надмірно худим. Одна з причин – мізерне харчування і надто сувора дієта. Найчастіше худорба – спадкове явище і це не хвороба. Іноді низька маса тіла у таких людей супроводжується гіпотонією, вегетативною дистонією, аменореєю (відсутністю менструації), а у підлітків може викликати психологічний дискомфорт. Як з цим боротися?

Найчастіше надмірне харчування не викликає бажаний набір ваги. Тому не варто зловживати солодощами та здобою. Вага не додасться, а травлення і апетит можуть постраждати.

Щоб видужати «грамотно», можна вдатися до таких інноваційним методам, як корекція фігури Coolsculpting , однак, при цьому, необхідно скласти збалансований раціон: вживати достатньо вітамінів і корисних речовин, дотримуватися кількість білків, жирів і вуглеводів. Для нормального травлення дуже важливий режим прийомів їжі. До певного часу рефлекторно виробляється травний сік, отже, з’являється апетит.

Їду слід починати з овочевих салатів – вони є джерелом вітамінів і корисних речовин.

Набору ваги допомагають фізичні навантаження, наприклад гімнастика на свіжому повітрі – вона поліпшить обмін речовин і підвищить апетит. При заняттях фізкультурою вага набирається через зростання м’язів, а не через збільшення частки жиру, як при переїданні.

Іноді й цих рекомендацій недостатньо. Тоді допоможуть препарати – анаболіки, що прискорюють обмін і засвоєння речовин, з яких будуються тканини. Але варто утриматися від гормональних ліків (неробол, ретаболіл та ін.) Без призначення лікаря вони можуть серйозно нашкодити здоров’ю. А такі препарати як кобамамід, оротат калію, карнітин та ін нешкідливі і принесуть тільки користь.

Коротко про ці ліках.

Кобамамід застосовується при анемії (недокрів’ї) у спортсменів. Збільшує масу тіла при постійних фізичних навантаженнях. Приймати по 0,0015 г двічі на день протягом місяця. Через 45 днів можна провести повторний курс прийому. Рекомендується приймати в комплексі з карнітіом.

Карнітин впливає на білково-вуглеводний обмін, допомагає спалюванню жирів, додає енергії. Приймати 1,5 г при вазі 70 кг двічі на день протягом місяця. Протипоказаний при захворюваннях ШКТ.

Оротат калію відновлює білковий обмін. Приймати за 1 годину до їжі по 0,5 г тричі на день.

Дія метилурацила схоже з оротатом калію. Сприяє утворенню білків при м’язових навантаженнях. Приймати під час їжі по 2 г тричі на день протягом 20-30 днів.

анаболічним ефектом володіють деякі овочі: часник, пастернак, селера та ін

Під час прийому цих препаратів необхідно збалансоване меню, що містить високу кількість білків, кальцію, вітамінів та інших мікроелементів.

Варто пам’ятати, що куріння порушує обмін речовин і знижує апетит, тому кращим набрати вагу складніше.

Схуднути і підтримувати вагу в нормі нелегко, але і поправити теж буває важко. Тому треба бути наполегливим і терплячим.

Важливо зауважити, що для вибору ліків, краще проконсультуватися у свого лікаря. Він підбере препарати виходячи з особливостей організму і стану здоров’я.

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Також: