Дієта для обличчя | Інформаційно-довідковий портал Білорусі – interfax. by

      Коментарі Вимкнено до Дієта для обличчя | Інформаційно-довідковий портал Білорусі – interfax. by

Дієта для обличчя | Інформаційно-довідковий портал Білорусі – interfax. by Дієта для обличчя

26.10.2009 оновлено | 22.10.2009 | Автор: interfax. by

“Ось вона танцює одна, але з трьома підборіддями”, – так казав герой фільму “На Дерибасівській гарна погода, або на Брайтон-Біч

знову йдуть дощі” Леоніда Гайдая. Погодьтеся, не найприємніше висловлювання. Тому підборіддя у жінки повинен бути тільки один!

Як схуднути тілом ми вже приблизно знаємо, а от що робити, якщо фігурою в цілому начебто задоволені, а ось щічки і намітився подвійне підборіддя псують всю картину? Тонке обличчя збавляє вам кілька кілограмів в очах оточуючих, а повне, навпаки додає. Не буває дієт, які б впливали тільки на одну частину тіла. Але, якщо дотримуватися певних правил, ваше обличчя схудне в першу чергу. І результат буде помітний вже через кілька днів.

Перше . Пийте багато води! Не менше двох літрів на день. Наш організм влаштований так, що при нестачі вологи він починає її “відкладати”, що викликає набряки обличчя, рук або ніг. А якщо рідини в організмі достатньо, то вона сама виводиться з організму без особливих клопотів. Найкорисніше пити чисту або мінеральну воду без газу або зелений чай.

Друге . Вживайте менше солі. Вона затримує воду в організмі, що знову ж викликає набряки. Дуже багато солі міститься в напівфабрикатах, консервах, фаст-фуді. А також в чіпсах, сухариках, і всіх тих закусках, які ми так любимо до пива.

Третє . Відмовтеся від алкоголю. Вино, пиво, лікер – все це знову ж затримує вологу, до того ж алкоголь як такий – один з найбільш калорійних продуктів на світі!

Четверте . Їжте побільше свіжих овочів і фруктів! По-перше, вони покращують колір обличчя, а по друге, знову ж таки – в них багато вологи!

П’яте . Приймайте кальцій. Якщо кожен день в організм надходить не менше 1,2 мг кальцію, ви худнете швидше. Кальцію багато в молоці, сирі, рибі, горіхах, сухофруктах. І зовсім не обов’язково вибирати знежирені продукти: тваринний жир в розумних кількостях необхідний людині: Добова потреба жирів становить 90 г, в тому числі рослинних – не менше 25 м.

Шосте . Кожен день 250 калорій виключайте і 250 – спалюйте. Щоб схуднути на 0,5 кілограма, потрібно спалити 3500 калорій. Почніть з малого – позбавляйтеся від 500 калорій в день, і дуже скоро ви помітите результат спочатку на обличчі, а потім і на всій фігурі. 250 калорій можна спалити шляхом 30-хвилинної прогулянки, а ще 250 виключіть за рахунок десертів: замініть морозиво йогуртом, а печиво – бананом.

Вправи для обличчя

    Розтягніть якнайсильніше губи, максимально напружте м’язи і вимовляєте літери І, А, У. Широко відкрийте рот і як можна сильніше скрутіть мову. Сядьте прямо перед дзеркалом. Втягніть щоки, потім надійти їх. Спочатку одну, потім іншу. Посміхніться однією половиною рота, опускаючи і піднімаючи куточок рота. Те ж саме з іншою половиною. Вправа корисно при товстих щоках. Сядьте прямо, подивіться на стелю, витягнувши шию. У цьому положенні поверніть голову так, щоб дивитися на стелю над правим плечем. Поверніть голову вперед, опустіть підборіддя до правого плеча. Те ж саме в іншу сторону.

Проробляйте ці нехитрі вправи кожен день і вже через тиждень-другий ви обов’язково виявите результати! Причому не тільки на обличчі!