Дієта для ледачих на воді: правила, тривалість, заборони, ефект. Як ще худнуть ледачі?

      Коментарі Вимкнено до Дієта для ледачих на воді: правила, тривалість, заборони, ефект. Як ще худнуть ледачі?

Дієта для ледачих на воді: правила, тривалість, заборони, ефект. Як ще худнуть ледачі? Дієта для ледачих: як схуднути нічого не роблячи

Лень рахувати калорії, ходити в спортзал і витрачати сили на приготування спеціальних блюд? Спробуйте дієту на воді: якщо пити рідину як ліки, в строго певній

кількості і звіряючись з годинником, вона може дати вражаючий похудательной ефект.

Я міг би випити море. Але чи варто?

Під назвою дієти для ледачих на воді відомий оригінальний план харчування, який використовує просту воду в якості основної діючої речовини, що застосовується для схуднення. Суть назви очевидна: на дієті для ледачих не потрібно ні рахувати калорії, ні бігати по місту в пошуках особливих продуктів, ні навіть сильно обмежувати себе в їжі. Головне – пити за особливими правилами.

Будь-який з нас з дитинства відомо, що оксид водню, або вода – запорука життя на землі. Будучи універсальним розчинником, вода бере живу участь у всіх органічних процесах. Вона переносить різні речовини і з успіхом “працює” поживною і зберігає середовищем для мікроорганізмів і бактерій. Без води неможливий мітоз – процес відтворення клітин еукаріот, розвинених організмів.

У тілі людини від 50 до 70% води: конкретний показник залежить від статури, віку та інших індивідуальних чинників. Вважається, що критичним можна назвати втрату 1/10 частини від водних запасів організму – якщо депо рідини не поповнюється або вона з якихось причин виводиться в посиленому режимі, виникає небезпечна для життя навантаження. Першими від зневоднення страждають мозок і кардіоваскулярна система, а також опорно-руховий апарат: висушені м’язи працюють гірше. У легких випадках це може проявлятися млявістю і слабкістю, у тяжких – неможливістю поворухнутися.

Вживання простий питної води акцентується в будь-якій дієті – ця рідина не тільки володіє нульовою калорійністю без будь-яких протипоказань, але і служить незамінним евакуатором «біологічного сміття», не тільки допомагаючи оновити фізіологічні рідини (кров, лімфу), але й забезпечуючи здорові скорочення кишечника і виведення нирками токсичного, але розчинного азоту сечовини крові. Крім того, вода успішно допомагає тим, хто прагне привчити себе їсти менше – вона заповнює шлунок, природним чином пригнічуючи почуття голоду. Дієтологи нагадують також про трюк, який може проробляти наш мозок, плутаючи сигнали центрів насичення і спраги; нерідко для того, щоб позбутися нав’язливого бажання щось з’їсти, досить випити півсклянки теплої води.

Незважаючи на явну користь і незамінність води, медики і дієтологи готові до хрипоти сперечатися про те, скільки рідини повинен отримувати людина. Думки серйозно різняться: деякі фахівці радять пити строго по спразі, інші вважають виражену тягу до вологи симптомом вже починається зневоднення. Але всі сходяться на тому, що пити невеликими порціями корисніше, ніж глушити воду стаканами. Оптимальною порцією води визнана унція (30 мл) – отримуючи по кілька ковтків з перервами, організм встигає ефективно «розподіляти» рідину. У тому випадку, якщо вода випивається залпом, вона викликає діуретичний ефект. Так що випите разом велику кількість води парадоксальним чином може викликати. брак рідини в організмі.

Дієта для ледачих: у головній ролі – вода

Тривалість . 2 тижні;

Особливості . перед кожним прийомом їжі, в тому числі перекусом, необхідно випивати 1 або 2 склянки води;

Вартість . порівнянна зі звичайними витратами на харчування;

Результат . мінус 5-8 кг;

Рекомендована частота . не частіше одного разу на рік;

Додатковий ефект . підвищення працездатності;

Не підходить . вагітним, годуючим, що страждають від захворювань ШКТ, серця, нирок і печінки. Перед початком дієти необхідно порадитися з лікарем!

На дієті для ледачих все відбувається само собою: випивається незадовго до сніданку, обіду, вечері чи перекусу вода пригнічує голод, заповнюючи шлунок. Результат: порції скорочуються, метаболізм прискорюється, плюс автоматично «відрізаються» калорії, які ви, можливо, отримуєте з іншими рідинами – соками, газованою водою, солодким чаєм і кавою. Для них просто не залишається місця!

Крім того, відгуки про водяний дієті для ледачих свідчать: більшість зважилися на неї стають більш бадьорими і енергійними, більш охоче рухаються, а значить, витрачають більше енергії і худнуть швидше.

Основне правило дієти на воді для ледачих – випивати дві склянки води за 20 хвилин до будь-якого прийому їжі. Під час їжі і дві години після неї пити не можна.

З безладними перекушуваннями дієта для ледачих бореться за допомогою психологічної виверти – хапати шматки можна, але головне не забути випити один стакан води за 20 хвилин до того, як схопишся за бутерброд. Якщо перекус планується більш грунтовний, то випередити його необхідно двома склянками цілющої вологи. Простіше відмовитися від зайвого шматочка.

Вода – основний діючий інгредієнт дієти для ледачих, тому її якістю має сенс приділити максимум уваги. Подбайте про те, щоб пити чисту воду без газу: артезіанську, гірську, або, на крайній випадок, водопровідну фільтровану. Водопровідна кип’ячена вода в ході нагріву позбавляється основної частини цінних солей і мінералів, тому пити її у великій кількості не рекомендується. Температура подачі води – кімнатна, уникайте холодної рідини в будь-який час року.

Дієта для ледачих на воді припускає, що рідина ви вживаєте як ліки – отмеренной дозою і строго по годинах. При цьому доза дійсно серйозна: добовий об’єм води становить майже 3 літри! Це в два рази більше стандартної дієтичної рекомендації, і, звичайно, далеко для всіх поглинання такої кількості рідини виявиться під силу. Дієта для лінивих не рекомендується тим, хто страждає від захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки. Усі іншим вкрай бажано проконсультуватися з лікарем перед тим, як почати лінуватися і худнути.

На дієті для ледачих не забороняє кава і чай без цукру і будь-яких солодких доповнень (якщо, звичайно, ви взагалі захочете пити щось ще), однак вони «зараховуються» як перекусів і перед тим, як пропустити чашечку чайку, доведеться, знову ж, випити води.

Як поліпшити ефект дієти для ледачих?

    Пийте воду невеликими ковтками, роблячи паузи

Скоротіть кількість жирного, копченого і солодкого в раціоні Більше рухайтеся Спіть не менше 8 годин на добу.

Три інші дієти для ледачих

Водяна дієта – не єдиний план харчування, який можна порекомендувати тим, хто хоче схуднути, але не готовий прикладати до позбавлення від зайвих кіло значні зусилля. Зустрітися з трьома дієтами, що гарантують похудательной ефект у поєднанні з легкістю проходження.

Білкова дієта для ледачих

Білкова дієта для схуднення – справжня знахідка для м’ясоїдів. Існує безліч планів, що використовують рослинний і тваринний протеїн в якості основного компонента харчування. У білкової дієти безліч привабливих сторін: по-перше, вона смачна (за умови, що ви любите м’ясо, птицю, рибу і бобові), по-друге, білкова їжа насичує надовго і голодувати на такій дієті не доводиться, по-третє, протеїнові плани харчування дають швидкий і довго зберігається результат. Організувати собі багату білком харчування неважко вдома, в гостях і в ресторані, але одне «але» може відлякати ледачих в цій дієті – протеїн, будучи будівельним матеріалом для м’язів, вимагає регулярних фізичних навантажень.

Середземноморська дієта для ледачих

Дієта для справжніх сибаритів! Якщо ви охоче лінуйтеся в італійських і грецьких ресторанах, то і худнути на середземноморській дієті вам сподобається: є на ній можна практично все, головне – дотримуватися пропорції. Основна частина меню представлена??складними «повільними» вуглеводами, також необхідно поглинати велику кількість свіжих овочів, фруктів, морської риби та оливкової олії. Обмеження стосуються яєць, червоного м’яса і солодощів, вони на середземноморській дієті в ролі випадкових гостей. Просто вивчити, неважко дотримуватися.

Дієта Протасова для ледачих

Дієта Кіма Протасова. напівміфічного ізраїльського дієтолога, розрахована всього на 7 тижнів (5 тижнів власне дієтичного меню і 2 тижні на коректний вихід з дієти). Ефект її обумовлений зниженням добового калоража продуктів, однак меню влаштовано таким чином, що напади голоду худне не мучать: він, не витрачаючи час і сили на роздуми і вимірювання порцій, їсть необмежену кількість овочів і багато молочних продуктів, поступово потроху додаючи до рослинного раціону пісне м’ясо. Лінуватися на «протасовке» особливо легко і приємно в урожайний сезон, коли різноманітність овочів велике, а ціна їх невисока.

Також:

  • водяна дієта