Дієта Бейонсе, меню, рекомендації – SlimDown. Ru

      Коментарі Вимкнено до Дієта Бейонсе, меню, рекомендації – SlimDown. Ru

Дієта Бейонсе, меню, рекомендації – SlimDown. Ru Дієта Бейонсе

Бейонсе – R & B-співачка, актриса і досить успішна модель не може похвалитися природною витонченістю форм. Її ідеальне тіло є наслідком активної роботи над собою. Враховуючи любов героїні нашої статті до різноманітних солодощів можна з упевненістю

сказати, що боротьба із зайвими кілограмами забирає в неї багато часу і сил. В екстрених випадках на допомогу приходить жорстка Бейонсе дієта. Саме її ми і розглянемо в нашій статті.

Рекомендації дієти

Бейонсе дієта насправді не належить перу нашої героїні. Ця методика схуднення була розроблена ще до народження Бейонсе і з тих пір її популярність то «злітає до небес», то повністю згасає.

Дана дієта дозволяє швидко втратити відчутний обсяг, проте не варто радіти – більша частина ваги йде за рахунок виведення з організму зайвої вологи і шлаків. Це означає, що пішли кілограми дуже швидко повернуться на «законне місце». Проте, користь від цієї дієти все ж буде, адже вона є одним з найефективніших методів очищення організму.

Тривалість даної методики очищення – 2-3 дні, не більше того. Весь цей час доведеться утримуватися від будь-якої їжі. Меню дієти складається з проносного чаю (його п’ють по склянці вранці після сну і на ніч) і особливого напою. У його склад входять наступні компоненти:

Свіжий сік, видавлений з половинки лимона великого Дистильована або очищена вода (1.5 л) Кленовий сироп (2 ст. л.) Мелена червоний (кайенский) перець Завершення дієти

Бейонсе дієта – досить жорстка методика боротьби із зайвою вагою і зашлакованностью організму. Незважаючи на запевнення авторів дієти в тому, що почуття голоду відчуватися не буде, слабкість і погане самопочуття, швидше за все, стануть вашими супутниками в цей період часу.

Після дієти 1-2 дні доведеться пити лише свіжоприготовлений сік (апельсиновий або грейпфрутовий). Потім можна поступово повертати звичний раціон, уникаючи жирних продуктів, алкоголю і солодощів. Їсти варто часто і малими порціями. Для відновлення вимитих з організму корисних елементів рекомендується деякий час приймати вітамінно-мінеральний комплекс.

Чи не завдасть шкоди дієта Бейонсе? Якщо ви задумалися над цим питанням, значить все ж варто підшукати більш безпечну і розумну методику схуднення.