Дієта Ані Лорак, меню, раціон, рекомендації безкоштовно – SlimDown. Ru

      Коментарі Вимкнено до Дієта Ані Лорак, меню, раціон, рекомендації безкоштовно – SlimDown. Ru

Дієта Ані Лорак, меню, раціон, рекомендації безкоштовно – SlimDown. Ru Дієта Ані Лорак

Ані Лорак навіть після народження дочки виглядає просто чудово. Всюдисущих журналістів і відданих шанувальників співачки дуже цікавить питання – невже годує мама сидить

на ссуворій дієті?

Міфи і реальність

Героїня нашої статті стверджує, що ні про яку дієті в цей знаменний період і не подумує – це абсолютно неприпустимо. Навіть улюблений нею спорт доводиться відкласти на майбутнє. Єдиним засобом збереження гарної фігури є раціональне харчування з включенням необхідних поживних елементів.

Раціон дієти Ані Лорак

Минулого дієти все ж були присутні в житті співачки – про одну з них ми сьогодні й розповімо. Дана дієта Ані Лорак триває всього тиждень, тому витримати її нескладно.

Перший день дієти

Вранці після пробудження – гімнастика. Вона включає наступні руху (виконувати їх потрібно, не встаючи з ліжка):

Стисніть і розтисніть кулаки – 10 разів; Потягніться всім тілом; Зробіть кругові рухи стопами (вліво, потім – вправо) – 5 разів; Зробіть повороти головою вліво і вправо – 10 разів; Підніміть підборіддя, прагнучи дотягнутися до грудей. Одночасно з цим напружте м’язи живота і затримайте дихання.

Після гімнастики вирушайте в душ.

    Сніданок: будь дієтиюDе блюдо і чай без цукру (можна з медом) Обід: склянку чистої води Вечеря: блюдо з овочів і пісного м’яса, а також зелений чай

Щоб відволіктися від думок про їжу, в обід не зайвим буде прогулятися на свіжому повітрі, а перед сном покладена приємна процедура – трав’яна ванна.

Другий день дієти

Після пробудження: гімнастика за вищеописаною схемою.

    Сніданок: фруктовий салат Обід: м’ятний відвар і будь-які фрукти Вечеря: трав’яний чай

Увечері прийшов час приділити увагу своїй зовнішності – щоб в результаті мізерного меню шкіра не втратила краси, Ані Лорак обов’язково робить живильну маску і раніше лягає спати.

Після пробудження: гімнастика за вищеописаною схемою.

    Сніданок: молочне меню (будь-яку страву) Обід: пісний суп і овочевий салат Вечеря: кефір

Перед сном бажано знову прийняти трав’яну ванну.

Четвертий день

Після пробудження: гімнастика за вищеописаною схемою.

    Сніданок: відварна риба (її можна приготувати і на пару), а також зелений чай Обід: овочеве блюдо з скибочкою риби і зелений чай Вечеря: скибочка риби, а також фруктовий салат і жменю горіхів

До вечері в цей день Ані зазвичай відправляється в сауну – ви теж можете наслідувати її приклад.

Після пробудження: гімнастика за вищеописаною схемою.

    Сніданок: вівсяні пластівці, залиті йогуртом, а також салат з банана, яблука і ківі Обід: пара яблук і мінеральна вода Вечеря: будь-яке дієтичне блюдо і зелений чай Перед сном: кефір або яблуко

Меню останніх днів дієти може повторювати будь-який з запропонованих вище варіантів.

Дієта Ані Лорак накладає серйозні обмеження на калорійність раціону, тим не менш, вона продовжує користуватися високою популярністю. Цілком можливо вам вона теж припаде до душі.