Дієта № 9 – при діабеті – Здорова Росія

      Коментарі Вимкнено до Дієта № 9 – при діабеті – Здорова Росія

Дієта № 9 – при діабеті – Здорова Росія Дієта № 9 – при діабеті

Цукровий діабет – це серйозне захворювання, яке вимагає не тільки лікарської терапії, а й зміни раціону. Однак це не привід переставати насолоджуватися смачною їжею або зовсім оголошувати голодування.

Правильно підібраний раціон дозволить уникнути погіршення стану при діабеті першого типу і домогтися поліпшення здоров’я, якщо діагностований діабет другого типу.

Основне завдання харчування при діабеті будь-якого типу – контролювати вуглеводний обмін і не дозволяти різкого надходження в кров великої кількості глюкози.

Для цього необхідно:

Цукровий діабет

Хронічне захворювання, що виникає через те, що в організмі перестає засвоюватися цукор, або глюкоза. Чому це трапляється? Дізнайтеся з нашого довідкового матеріалу.

1. Відмовитися від продуктів з високим глікемічним індексом . які провокують різкий викид цукру в кров. Це не означає, що треба виключити з харчування всі вуглеводи – деякі з них, так звані повільні, навпаки, дозволяють діабетикові підтримувати настільки важливий стабільний рівень цукру в крові.

2. Вибирати солодощі, містять дозволені для хворих на діабет замінники цукру – сорбіт, ксиліт, сахарин, аспартам, сукралоза і т. д. Відповідні саме вам продукти порекомендує лікар. Хворим на діабет не рекомендуються продукти, в яких багато цукру. цукерки, шоколад, морозиво, мед, сухофрукти. 3. Перейти на дробове харчування . Якщо розділити денний раціон на кілька невеликих порцій, однакових за кількістю вуглеводів і калорійності, можна уникнути і почуття голоду, яке зазвичай призводить до переїдання і вживання заборонених продуктів.

4. Дотримуватися різноманітного низькокалорійного раціону . Його енергетична цінність повинна становити 2300-2500 ккал – за рахунок виключення цукровмісних і жирних продуктів.

Спеціально для тих, хто страждає діабетом, кілька десятиліть тому розробили спеціальну систему харчування, відому, як Дієта № 9 . яка п віслюку консультації з лікарем запросто адаптується для харчування вдома.

Ця система живлення цілком підходить не тільки хворому на діабет, але і його близьким, які хочуть зробити свій спосіб життя більш здоровим.