Чудесні засоби для схуднення та їх дешеві аналоги | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

      Коментарі Вимкнено до Чудесні засоби для схуднення та їх дешеві аналоги | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

Чудесні засоби для схуднення та їх дешеві аналоги | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти Чудесні засоби для схуднення та їх дешеві аналоги

Автор Юлія Пономарьова

Ви вірите в чудеса? Я – вірю. Тому й пишу для таких же, як я.

Вчора

заходила в аптеку. Поки стояла в черзі, розглядала засоби для схуднення . Ціни у самих скромненьких починаються від 350 рублів за пляшку (баночку, коробку). Але в курс входить не одна така упаковка, а мінімум три. Склад навіть перераховувати не буду – чого вас лякати-то?

Але повернемося до ціни. Чудесний засіб – блокатор калорій – варто 1720 рублів. Тим часом, прості і вкрай дешеві висівки є самим природним блокатором калорій.

При правильному вживанні (це важливо!) висівки не дають частини поживних речовин засвоюватися в кишечнику – а це ніщо інше, як часткове блокування калорій.

На сусідній вітрині красувалися винаходи західних маркетологів – фітнес-пластівці. Красиві слова, привабливі обіцянки. А що насправді?

Вівсянка, сер! Та ще й з додаванням цукру і різних смакових добавок, шкода яких не піддається сумніву.

Якщо вже є вівсяні пластівці – то наші, рідні, без всякого цукру і ароматизаторів. Нехай їх треба варити 3-5 хвилин – напевно, не переломами?

Для смаку можна додати фрукти або сухофрукти. Ідеальний сніданок без зайвих витрат і шкоди.

Чому купують фітнес-пластівці?

Яскрава упаковка, банальна лінь (але 3-то хвилини на приготування пластівців виділити можна?!) та інформація – та сама, що вказана на упаковці. Це зручно і звично – майже всі дієти інформують вас про кількість продуктів. Те ж саме зробили і виробники диво-пластівців.

Вам потрібна порція? Та будь ласка!

4-5 столових ложки звичайних пластівців на воді або знежиреному молоці – 140-180 калорій – це і є ваша порція! Між іншим, після приготування вона виходить пристойного розміру.

Якщо додасте фруктів розміром з половину середнього яблука або десертну ложку сухофруктів – вийде близько 200-230 калорій. Відмінний варіант здорового ситого сніданку!

Давайте коротко пройдемося по іншим засобам для схуднення.

Препарати з гарцинію, чаї для схуднення – це проносні, в деяких випадках і сечогінні засоби. Від них можна скинути загальну вагу, але жиру – ні грама!

Сжигатели жиру – деякий і правда допоможуть спалити… надходить з їжею жир, а на ваші наявні запаси ніякого впливу не нададуть. Так може краще ті ж висівки? Якщо ви не фармацевт, розібратися у складі супер-мега-сжигателя вам буде не легко, а от гарантії його безпеки вам ніхто не надасть.

Висівки нічого, звичайно, не спалять, а просто виведуть частина «прихожих» калорій. Думаю, це набагато більш природний метод без шкоди для здоров’я.

Ще раз нагадую: для застосування висівок існують протипоказання (читайте тут – і як правильно їх застосовувати, і коли не можна це робити), але якщо вже вас ці заборони стосуються, то спалювачі жиру для вас під суворим табу! < / p>

речі, на десерт

Коли у вас виникає бажання купити якесь засіб для схуднення. не полінуйтеся поглянути на інструкцію по застосуванню. У 95% випадків ви побачите рекомендації по виключенню / обмеженню солодкого, жирного, борошняного або калорій під час прийому кошти. Запам’ятайте або запишіть ці рекомендації, а потім, не купуючи засіб, виконайте їх. Цього буде достатньо, щоб схуднути.

P. S. Та я розумію, що вам хочеться з’їсти таблетку і швидко стати легкою і витонченою. Але в даному випадку швидко = погано. Не вірите? А ось почитайте «Чи можна схуднути на 20 кг за місяць? Про швидкість зниження ваги »