Чи варто замовляти товари на Aliexpress

      Коментарі Вимкнено до Чи варто замовляти товари на Aliexpress

Чи варто замовляти товари на Aliexpress Чи варто замовляти товари на Aliexpress

Опубліковано 04/03/2014 | Автор: Федір Аскеров

Не так давно в нашій країні величезну популярність знайшов китайський інтернет-магазин Aliexpress. Точніше кажучи, це торгова

площадка, щось на зразок нашого Avito і знаменитого Ebay. На аліекспресс працює величезна кількість китайських продавців, але, на щастя, вживаних товарів там немає, зате є безліч різних речей за надзвичайно низькими цінами.

Деякі товари, які виставлені на Алі ви легко можете знайти в найближчих магазинах, але порівнявши ціни, ви здивуєтеся – накрутка наших комерсантів 200-300%!

Що ж можна купити на цьому чарівному сайті? Та практично все: від одягу та біжутерії, до мобільних телефонів і предметів інтер’єру.

Напишемо трохи про плюси і мінуси сайту Aliexpress. Почнемо з поганого.

1) Доставка проводитися поштовою службою (спочатку це азіатська пошта, потім – Пошта Росії). Як відомо, наша пошта давно працює з рук геть погано – доставка йде повільно, іноді більше двох місяців! Посилка може не дожити до вручення: її можуть втратити або зім’яти до неможливості так, що вмісту посилки не залишиться й близько. Потім ще в черзі стояти для отримання, вислуховувати хамства робітниць і співгромадян. Деякі продавці пропонують доставку кур’єрськими компаніями і платними службами – вартість їх послуг, часто, перевищує вартість самої покупки в рази.

2) Як і скрізь у світі продавці діляться на хороших і поганих. Ну і середні є. Товар на картинці може відрізнятися від того, що ви отримаєте насправді, як якістю, так і взагалі. Продавець може наплутати з розміром, кольором, так як замовлень зазвичай багато. Може неправильно написати вашу адресу і посилка буде йти півроку і не факт що дійде. Але від усього цього передбачений захист – про неї в «плюсах».

Плюсів, мабуть, більше. Ну і насправді марно я почав з поганого, після цих двох пунктів, які вище, ви ж не станете навіть відкривати сайт Aliexpress.

1) За свою особисту практику (за минулий рік) зробив близько 50 покупок. Найдовший термін доставки був 38 днів – замовлення припав на китайський новий рік – через свята була затримка. Живу я не в центральному регіоні і не на кордоні з Китаєм, тому можу судити, що термін доставки цілком задовільний: 25-35 днів, як правило. Всі покупки дійшли в цілості, «пошта» трохи припасти пилом да забруднила упаковку – нічого страшного.

2) Якщо китайський продавець спеціально або випадково обдурить вас – ви можете повністю або частково повернути гроші за покупку. Якщо присланий неправильний розмір, можна обміняти; якщо товар був погано упакований і розбився при доставці – можна повернути гроші, відправивши його назад; якщо товар відрізняється від того, який зображений на сайті – також можна повернути всі гроші. Також повернення буде гарантований, якщо товар не прийшов через максимальний термін доставки, якщо ви передумали, і хочете повернути товар назад. Але не зловживайте, а то поставки в Росію можуть припиниться.

3) Це захоплююче. Навіть замовивши дрібничку за 5 $ ви чекаєте її з нетерпінням. І отримавши посилку поспішайте додому відкрити і подивитися. Особливо радує, коли покупка вас не розчаровує.

4) Співтовариства. Існує кілька офіційних спільнот Аліекспресс в соціальних мережах і сайтів однодумців. Там вам допоможуть зареєструватися, замовити та оплатити товар, підкажуть чесних продавців, порекомендують товари, які вже замовляли самі, і звичайно ж приймуть участь у вирішенні спору, якщо раптом ваше замовлення виявився невдалим. У таких групах є «чорний список» недобросовісних продавців.

Крім дешевих товарів, багато замовляють досить дорогі. Однак, у порівнянні з точно такими ж в місцевих магазинах – вигода очевидна. Ціни у «китайців» часто набагато нижче, в той час як якість нічим не поступається. Я поки що не ризикував із замовленням товарів дорожче 100 $, але багато відгукуються схвально про свої «дорогих» покупках. Рекомендую зареєструватися і спробувати!

Сьогодні читали:

    Як робити покупки на eBay Наприкінці 20-го століття весь світовий ринок дуже сильно розширив свої кордони. І виною тому – створення офіційних інтернет-аукціонів. На відміну. ?? Комп’ютерні ігри і дитина. Частина 1 На щастя, статистика говорить нам, що сьогодні загальний «бум» на популярність серед дітей комп’ютерних ігор пішов на спад. Невідомо, правда, що с. Знайомимося з послугами багатопрофільної клініки З назви даної клініки ми відразу розуміємо, що сюди можна звертатися з будь-якими проблемами, що стосуються нашого здоров’я. Багатопрофільний медичний. Комп’ютерні ігри і дитина. Частина 2 Почнемо, мабуть, з самого згубного впливу відкритого доступу в мережу. Сьогодні уряд розпочав боротьбу з «шкідливими» сайтами. Але знову все зробив. 10 секретів ідеальної посмішки Посмішка здатна повідати про людину досить багато. З цієї причини необхідно ретельно стежити за зубами. Є кілька дієвих методів п.