Чи можна схуднути за допомогою бігу?

      Коментарі Вимкнено до Чи можна схуднути за допомогою бігу?

Чи можна схуднути за допомогою бігу? Чи можна схуднути за допомогою бігу?

Бажаючи розлучитися з ненависними кілограмами, ми шукаємо порятунок в різних видах спорту і найчастіше віддаємо перевагу бігу, адже це не просто можливість схуднути, накачати м’язи,

але ще і поліпшити загальне самопочуття. Складно знайти людину, яка б не був захоплений ідеєю ранкових пробіжок. Пік такого бажання виникає з першими теплими днями, начебто сама весна запрошує здійснити ранковий моціон, подихати свіжим повітрям і отримати свою порцію здоров’я.

Цікавлячись, чи можна схуднути за допомогою бігу, багато людей відразу ж задають і попутний питання про час, найбільш підходящому для пробіжок.

У який час доби краще бігати?

Фахівці рекомендують розпланувати свій час таким чином, щоб пробіжок відводився вечір. І вони пояснюють поради наступним чином:

Тренування на голодний шлунок неприпустима. Не варто довіряти сумнівним виданням, які запевняють, що можна вранці піти на пробіжку і не снідати. Це загрожує негативними наслідками. Тому потрібно засвоїти правило: за дві години до початку тренування повинен бути прийом їжі. Людина, якій потрібно йти на роботу, просто не подужає подібний графік. З ранку організм ще не налаштований на навантаження. Всі процеси в ньому уповільнені. Тренування можуть негативно вплинути на роботу серцево-судинної системи. Ранкове тренування закінчиться, а протягом усього дня доводиться приймати їжу, що зводить всі зусилля нанівець. Ми працюємо, а значить, нам потрібні сили, які ми отримуємо з їжею. В іншому випадку працездатність буде нульовий. Зате після вечірнього тренування для закріплення результату можна не їсти, тим більше що вже настає час сну.

Як часто потрібно бігати?

Кількість пробіжок в тиждень залежить від цілей, які кожен ставить перед собою. Чи можна схуднути за допомогою бігу, відводячи на тренування три пробіжки щотижня? Можна, але не істотно. Таке навантаження більше спрямована на підтримання себе в тонусі. Для того щоб скинути зайву вагу, бігайте шість разів на тиждень, залишивши один день для відпочинку. Коли ж результат буде досягнутий, можна скоротити кількість пробіжок до трьох.

Може виникнути питання з приводу триразового режиму. Чому саме в такій кількості? Адже багато хто займається щодня.

Будь-яке заняття, ставлення до якого те саме що фанатизму, з часом починає набридати. Така природа людини. Якщо ж займатися в міру, для власного задоволення, а не виснажуючи і навантажуючи себе до знемоги, то подібне не станеться. До того ж регулярні перерви між пробіжками допоможуть відпочити від занять спортом і фізично, і психологічно.

Скільки хвилин потрібно бігати?

Навантаження під час бігу на біговій доріжці менше, ніж на вулиці. Підйоми, спуски, рельєф, атмосферні умови грають свою роль, до того ж біг на відкритому повітрі загартовує. Для потрібного результату досить півгодинної пробіжки.

Яка повинна бути дистанція?

Зазвичай 5 км – це оптимальна відстань, якщо ви хочете схуднути. Звичайно, відразу починати з подібною дистанції не можна. Краще обмежитися на перший раз 1/3 або 1/4 всього відстані. Бігти потрібно повільно, стежачи за диханням. Як тільки частота дихання почне збільшуватися, слід переходити з бігу на швидку ходьбу.

Важливо знати: задишка – це показник надмірності навантаження. Потрібно пам’ятати про це і не перевантажувати себе.

З якою швидкістю потрібно бігати?

Чи можна схуднути за допомогою бігу на маленькій швидкості? Фахівці настійно рекомендують не гнатися за швидкими результатами і не повторювати досягнення інших спортсменів. Кожен організм індивідуальний, можливості людини залежать від віку, статі, ваги та фізичного стану. Тому швидкість бігу вибирає кожен сам для себе.

Якщо у ваших планах заняття бігом, можете придбати собі плеєр з навушниками, який виявиться до речі для підняття настрою і загального тонусу.

Таким чином, відповідь на питання, чи можна схуднути за допомогою бігу, позитивний за умови дотримання всіх рекомендацій фахівців.

Цікава інформація? Поділіться їй з друзями в соціальних мережах!

Також:

  • зкинути вагу за тиждень з пробіжками
  • чи можливо схуднути завдяки спорту