Чи ефективний пояс для схуднення АБС Ераунд і як його правильно використовувати? | SlimSecret

      Коментарі Вимкнено до Чи ефективний пояс для схуднення АБС Ераунд і як його правильно використовувати? | SlimSecret

Чи ефективний пояс для схуднення АБС Ераунд і як його правильно використовувати? | SlimSecret Пояс для схуднення АБС Ераунд

Красиве тіло – це результат невтомної роботи над собою. Тут важливо і правильне харчування, і фізична активність, і відмова від шкідливих звичок. Але не всім і не завжди хочеться йти по такому довгому шляху. Одні починають приймати небезпечні препарати та сумнівні біодобавки, інші влаштовують систематичні голодування, треті вимотують себе в спортивному залі. Але є й ті, хто не бажає робити абсолютно нічого. Пояс для схуднення АБС Ераунд (ABC A-Round) Джим Форм якраз створений для тих, хто хоче скинути вагу і накачати м’язи, лежачи на дивані і уплітаючи макарони.

Характеристика пояса АБС Ераунд

Пояс АБС Ераунд позиціонується, як комплексний тренажер для верхньої та нижньої частини живота – у ньому застосовані технології електричної стимуляції бічних, косих, спинних, внутрішніх м’язів, м’язів спини. Для тренувань можна вибирати одну з шести основних програм (плюс є 99 рівнів інтенсивності):

    тонка настройка; масаж; тонизирование; загальне полегшення; тренування сідниць і стегон, дренаж; контактний ефект натискання і роллінга.

У комплекті до поясу йдуть всілякі корисні штучки – міні-тренажер для стимуляції м’язів рук і ніг, схема правильного харчування, ілюстрована і русифікована інструкція російською мовою. Останнє зовсім не означає, що ви зобов’язані сідати на дієту. Просто якщо паралельно з тренуваннями ви будете стежити за своїм раціоном (зменшите добову калорійність і кількість вуглеводів і жирів), то ефект від цього спортивного пояси для схуднення посилиться вдвічі.

Перед початком тренувань уважно прочитайте в інструкції про те, як і скільки носити пояс АБС Ераунд. Не зайвим буде звернутися до лікаря за консультацією. Пристосування має ряд протипоказань, які слід особливо враховувати представницям прекрасної статі. Небезпека тренажер представляє в першу чергу для тих жінок, у кого є гінекологічні захворювання. Електроімпульси також дуже шкідливі для вагітних і тих, у кого проблеми з серцево-судинною, травною та видільної системою.

Як насправді працює пояс ABC Ераунд

А тепер головне питання – чи ефективний пояс для схуднення настільки, наскільки запевняє реклама? Виробник багатообіцяюче заявляє, що 10 хвилин використання пояси для схуднення здатні замінити комплекс з п’яти інтенсивних фізичних вправ, що виконуються в тренажерному залі. А компактність приладу робить його вірним супутником людини під час відряджень та подорожей. Так за рахунок чого ж АБС Ераунд дозволяє позбутися жирових відкладень і добитися спортивної фігури, якщо якраз спортом займатися не обов’язково?

Давайте міркувати розсудливо. На думку дієтологів і фітнес-тренерів, стабільна втрата у вазі може мати місце тільки в двох випадках. Або ви вносите корективи у свій раціон харчування, урізуючи добову кількість калорій. Тоді організм, що відчуває дефіцит в енергії, почне заповнювати її недолік з власних запасів. Або ви підвищуєте свою фізичну активність, щоб спалювання калорій відбувалося швидше.

Логічно, що на перший спосіб схуднення пояс вплинути ніяк не може – АБС Ераунд не применшує апетит і не впливає на ЦНС, блокуючи харчові центри. Другий спосіб в даному випадку здається більш-менш реалістичним. У цього домашнього тренажера є маса функцій, які умовно можна розділити на два глобальні напрямки – масаж тіла і стимуляція м’язових скорочень.

Про користь масажу відомо і так – під час сеансів розганяється кров, зігрівається тіло, всі обмінні процеси прискорюються, поживні речовини починають краще засвоюватися, а шкідливі, навпаки, виводяться з організму. А ось під час скорочення м’язів відбувається їх збільшення в обсязі, для чого потрібна енергія. Відповідно, організм витрачає більше глюкози.

Звичайно, стимуляція, яка створюється в процесі використання пояса АБС Ераунд, не йде ні в яке порівняння з тим ефектом схуднення, який має місце при плаванні або бігу. Але деяка користь від такого таки є, правда, тільки для м’язів черевного преса. Так що, заявлені виробником 10 хвилин м’язових скорочень ніяк не здатні утилізувати стільки ж жиру, скільки хоча б хвилина звичайного бігу.

Ще одна рекламний прийом свідчить, що цей Електропояс для схуднення дозволяє накачати м’язи і перетворити їх на пружні привабливі кубики. Теоретично, це можливо, але тільки у випадку зі стрункою фігурою. Адже для того, щоб електричні імпульси змогли пробитися через сантиметри жирових відкладень, потрібно посилити струм. А це вже загрожує появою неприємних і навіть хворобливих відчуттів. Так чи не простіше знайти час нехай для помірних, але все ж повноцінних фізичних навантажень?

Можлива Вам будуть цікаво прочитати: