Чай з молоком як спосіб схуднути

      Коментарі Вимкнено до Чай з молоком як спосіб схуднути

Чай з молоком як спосіб схуднути Чай з молоком як спосіб схуднути

Зараз способів і засобів схуднення безліч. Тільки далеко не кожні спосіб і засоби можна назвати природними і безпечними для організму. А натуральні і безпечні способи скинути вагу насправді, як кажуть, «на самому видному місці»,

але далеко не завжди ми про них знаємо або помічаємо їх, або ж не віримо, що звичні продукти якось допоможуть скинути вагу. Допоможуть. І один з таких продуктів – чай??з молоком, або, як його ще називають – молокочай.

Чай з молоком, як відомо, улюблений напій багатьох англійців. А у нас якось не прийнято пити чай з молоком. І дарма. Тому що таке поєднання звичних продуктів дуже і дуже корисно.

Молоко включає до свого складу білки, необхідні організму як будівельний матеріал, кальцій, який зміцнює кістки і зуби. А натуральний чай виводить з організму шкідливі речовини, багатий мікроелементами і іноді навіть вітамінами. Коли чай і молоко «зустрічаються», то виходить засіб, що допомагає зняти вантаж їжі.

Молокочай можна пити щодня, щоб підтримувати свій організм, або влаштовувати з ним розвантажувальні дні. Такі розвантажувальні дні, до речі, допомагають скинути від 0,5 до 2 кілограм за один день. Практикувати такий спосіб схуднення можна раз на тиждень. Будь-яких протипоказань, окрім непереносимості молочних продуктів, виявлено не було.

Для того щоб приготувати молокочай, чай можна вибирати будь – чорний або зелений, який Вам більше подобається, головне, щоб він був натуральним і якісним. Інакше ніякого ефекту від «заходу» можна не чекати. Також можна змішати відразу кілька сортів чаю, загалом, тут все на Ваш смак.

Існує два основних способи приготування молокочая.

Перший. Буде потрібно: 1,5 л молока (з нульовою жирністю) і вибраний Вами чай. Приготування: у каструльку наливаємо молоко, ставимо на плиту, нагріваємо до появи перших бульбашок, відразу ж вимикаємо вогонь, додаємо в гаряче молоко 2 ст. л. чаю, залишаємо на 5-10 хвилин в залежності від тієї фортеці чаю, яку любите, далі проціджуємо чай через сито, переливаємо в термос (кращий варіант).

Другий. Буде потрібно: 1,5 л знежиреного молока і чай. Чай заварюється водою, нагрітою до 80-85 градусів в посуді, куди можна буде долити стільки ж молока, скільки було використано води для заварювання чаю. Після того, як заварили чай, його слід настояти кілька хвилин (5-10). Потім доливаємо молоко, далі також проціджуємо чай.

Пити молокочай слід протягом дня, причому з їжі в такий розвантажувальний день виключаються будь-які інші продукти. Можна пити молокочай і за такою схемою: один стакан раз в 2 години. Пити молокочай можна як гарячим, так і холодним. Тільки його ні в якому разі ні під час приготування, ні після, не можна кип’ятити, інакше він втратить свої властивості.

Думаєте, що приготувати на вечерю, поки їдете додому?

У нас є мобільна версія сайту: m. ovkuse. ru Це дуже зручно!

белок, вред, диета, диеты, калории, кальций, килограммы, лишний вес, молоко, молокочай, польза, похудение, продукты, разгрузочные дні, розвантажувальний день, скинути вагу, способи приготування молокочая, чай, чай з молоком

Також:

  • наскільки кілограм можна похудати на чаю з молоком
  • чи можна схуднути на чаю і молоці