Чай пуер – ще одна вдала покупка з Aliexpress! – Shoptema. ru

      Коментарі Вимкнено до Чай пуер – ще одна вдала покупка з Aliexpress! – Shoptema. ru

Чай пуер – ще одна вдала покупка з Aliexpress! – Shoptema. ru Чай пуер – ще одна вдала покупка з Aliexpress!

Здрастуйте, дорогі читачі і користувачі Shoptema. ru.

Я дуже люблю робити покупки і мене сміливо можна назвати шопоголіком. Єдине, що я люблю так само як шопінг – це чай! Одного разу, завдяки щасливому випадку я дізналася, що на Aliexpress можна замовляти не тільки речі і техніку, а й продукти харчування, такі як чай, сухофрукти, кави і пр. Так от, сьогодні я хочу розповісти вам про досвід мого чайного шопінгу на Aliexpress.

Замовляла я ось такі мішечки пуеру. Замовлення було оформлено через карту MasterCard. Вартість на момент замовлення була трохи менше 6 доларів за кожен мішечок. Зараз ціна дещо зросла. Доставка була безкоштовною. Посилка приїхала в цілості й схоронності поштою РФ, приблизно за 30 днів. Мішечки були упаковані на совість в кілька шарів целофановою плівки і картонну коробку. А сам чай крім кольорового тканинного мішечка знаходиться в герметично закритому прозорому пакеті.

Кожен мішечок складається з пресованих «чайних пуговок», так званих міні-точей шу і шен пуеру . яких 50 штук з різними смаками, загорнутих у різнокольорові фантики. Смаки все визначити не вийшло, так як написи тільки ієрогліфами, але можу сказати точно що були міні-точи з трояндами, лотосом і жасмином, а крім того траплялися якісь ягоди, трави та корінці, ідентифікувати які мені не вдалося.

Відразу треба сказати, що пуер – чай??специфічний. Якщо до цього ви пробували тільки чорний і зелений чай, то пуер дуже відрізняється від них. Особливість пуеру полягає в способі його приготування, який строго зберігається в секреті його виробниками. Одне можна сказати точно – пуер постферментірованний чай.

Види пуеру шен («сирий пуер») і шу («приготований пуер») так само відрізняються один від одного. Один схожий на зелений і має світлий колір при заварюванні, а інший – темний, майже чорний колір.

Однією з головних особливостей пуеру є те, що цей чай не має терміну придатності. І навіть навпаки, з часом у пуеру поліпшуються смакові якості, як у доброго вина! А отже з витримкою пуери стають цінніше і дорожче. Пуер в цих мішечках різного віку. Так? мені траплялися міні-точи з датою 2005 г і 2012 р.

Чай пуер має ряд корисних якостей, які важко переоцінити. Так, наприклад, учені з’ясували, що пуер сприяє зниженню рівня холестерину в крові і запобігає ущільнення стінок судин, що в свою чергу значно зменшує ризик інсульту або інфаркту. Так само пуер називають чаєм стрункості, краси і навіть молодості. Він відомий і як чай для схуднення. Важливим фактором є користь цього чаю для травної системи. Пуер сприяє процесу травлення, очищає кишечник, позбавляє від застійних явищ в ШКТ і т. д.

У Китаї відомо цілих 22 лікувальних ефекту пуеру . які мають свої назви. На рахунок зниження рівня холестерину та іншого точно не скажу, але от в тому що цей чай нормалізує роботу кишечника і бадьорить в сто разів краще, ніж кава я переконалася на власному досвіді і це самі наочні ефекти, якими він володіє. У підсумку пуер став одним з моїх улюблених видів чаю, який я часто і з задоволенням п’ю.

У відмінності від чорного чаю, пуер при довгому заварюванні не стає терпким і гірким.

Що стосується правил заварювання . то тут як з алкоголем, правильно так, як кому подобається. Комусь – міцніше, комусь – розбавити молоком. Головне дотримуватися основних правил заварки:

Перше правило – це зливання перший заварки або швидка промивка окропом, щоб не пити всяку пил разом з чаєм.

І друге – час на заварювання збільшується з кожним наступним заварюванням чаю.

Заварювати цей чай слід крутим окропом. Одного міні-точа мені вистачає приблизно на 5 заварок.

Буду рада вашим коментарям і думкам! Всім дякую за увагу. )

Це авторський огляд від нашого користувача Kioko. Стати автором Shoptema. ru. приєднуйтесь до спільноти експертів шопінгу! Тільки кращі автори та експерти шопінгу на Shoptema. ru!