Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення

Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення Опис фітопрепарату Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення

Капсули Яблучний оцет для схуднення – це одна з нових збалансованих формул в сучасній біофармацевтиці, в ній зібрані

екстракти трав і рослин, користь яких не викликає вже жодних сумнівів, однак саме в цьому препараті вдалося отримати найбільш повноцінне їх поєднання.

Виробником препарату Яблучний оцет для схуднення є підприємство, яке пройшло повну державну фармацевтичну та харчову сертифікацію GMP. Капсули нового покоління, мають функцію розщеплення і спалювання жиру, виведення з організму накопичених токсинів, надають косметичний вплив на шкіру обличчя. Рецепт натурального фруктового і овочевого складу має швидкий ефект, безпечний у застосуванні, ефективно балансує харчування і тонізує шкіру тіла. Придатний для людей схильних до повноти, а також для бажаючих схуднути здоровим способом і зберегти чарівну фігуру.

різноманітні рослинні трав’яні екстракти,

хітин,

порошок конджак,

чайний поліфенол,

кальцій молочної кислоти,

левовращающій карнітин,

вітамін С.

Приготований за технології екстракції та ферментації за допомогою сучасної високої біотехнічної інженерії.

Особливості:

Не вимагає дієти. Даний продукт містить яблучний оцет, хітин та ін Після према людина відчуває «ситне відчуття», що утримує від надмірного харчування.

Прискорює метаболізм. Стимулює гідроліз жирів в жирових клітинах, поступово знижуючи вагу.

Відсутні побічні дії, такі як пронос та інше.

Корисний для людей з вуграми і пігментними плямами на обличчі.

Продукт допомагає організму очиститися від токсинів і отрут, накопичених за довгий час.

Показання до застосування: звичайне ожиріння, повнота після пологів, а також для бажаючих швидко домогтися зниження ваги і отримати більш струнку фігуру.

Втрата ваги: ??за перші 10 днів вага зменшується на 2-4 кг. і більше, за 30 днів на 6-10 кг. Для звичайної людини – 1 упаковка курс, для впливу від більш сильного ожиріння – 2 або 3 курсу. Для закріплення отриманого результату приймайте по 1 капсулі кожні 2-3 дні, що привчить організм перебувати в потрібному ритмі.

Спосіб застосування: по 2 капсули 1 раз на день за 30 хвилин до сніданку або після, дуже сильний засіб, приймати не більше 2 капсул на день. Починати приймати з 1 капсули на день! Через 2-3 дні можна додати ще 1 капсулу на день. Випивати під час прийому велику кількість води – не менше 2-2,5 літрів.

Протипоказання: не можна використовувати дітям, вагітним жінкам, сердечникам, хворим з підвищеним тиском приймати дуже обережно. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: 60 капсул по 500 мг.

Виробник: КНР, Розробник: Центр генної біомедичної техніки США.

Реєстраційне посвідчення: стандарт QB 1999-9, номер твердження Вей Цзінь Ши Цзянь Цзи (1999) № 0229, ліцензія на виробництво Юе Вей Ши Цзи (2005) № 0000А00078.

УВАГА! Остерігайтесь підробок! УПАКОВКА МАЄ ГОЛОГРАМУ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПІДРОБОК!

Купити Бомба Яблучний Оцет № 60 Капсули Таблетки для схуднення

(введіть кількість)

Поділіться цією інформацією зі своїми знайомими!

Також:

  • яблучний оцет в капсулах