Бодіфлекс: Вправа для м’язів обличчя та шиї. Бодіфлекс. Вправи для схуднення. Довідник Lady Pravda. ru

      Коментарі Вимкнено до Бодіфлекс: Вправа для м’язів обличчя та шиї. Бодіфлекс. Вправи для схуднення. Довідник Lady Pravda. ru

Бодіфлекс: Вправа для м’язів обличчя та шиї. Бодіфлекс. Вправи для схуднення. Довідник Lady Pravda. ru Бодіфлекс: Вправа для м’язів обличчя та шиї

Унікальність “Бодіфлекс” полягає тому, що це єдина програма (з відомих мені) фізичних вправ, яка разом з тілом тренує і обличчя з шиєю. Це, я думаю, дуже важливо. Адже який толк від того, що тіло ваше виглядає років на двадцять п’ять, якщо всі сімдесят можна дати особі – обвислі щоки, подвійне підборіддя, в’яла шкіра?

Підтягати вам потрібно шию та обличчя одночасно з тілом. Третя частина крові в будь-який момент часу проходить через шкіру. Збільшуючи кількість кисню в крові, ви ставите в шкіру і поживні речовини. Завдяки кисню шкіра стає більш енергійна, підтягнута і еластична.

Вправа для м’язів обличчя та шиї – “Лев”:

Початкова поза – це досить звичайна поза. Ноги поставте на ширину 30-35 см, руки спираються вище колін на два з половиною сантиметри долонями на ноги (ніби ви збираєтеся сісти). Виконайте це дихальна вправа, потім дихання затримаєте, і прийміть основну позу, втягнувши живіт.

Основна поза. Ця поза служить для роботи над зморшками навколо носа і рота, особою, областю під очима, щоками. Хоч і взята вона з йоговской «пози лева», але все-таки трохи відрізняється. При йоговской позі ви просто, розслабивши губи, широко розкриваєте рот – це називається «широка паща старого лева».

Але ми переслідуємо трохи інші цілі, так як в такому вигляді вправу лише поглиблює і збільшує зморшки на обличчі. Нам же потрібно зібрати губи в маленький кружечок, потім очі дуже широко відкрити і підняти (так підтягуються м’язи під очима). Одночасно потрібно опустити кружечок губ вниз (напружуючи носову область і щоки) і мова висунути до межі (це працює на шию і область під підборіддям), що не розслабляючи губ. Витримайте цю позу рахунків на вісім, виконувати п’ять разів.

Що потрібно і що робити не треба:

1. Не відкривайте занадто широко рот. Кружечок повинен бути, як ніби ви дивуєтеся, то є дуже маленьким. Коли ви з низького маленького кружечка губ висовуєте мову максимально далеко, то повинні відчути, як тягнуться м’язи до самого підборіддя від області під очима. 2. Можна весь час залишатися в початковій дихальної позі при виконанні цієї вправи, або випростатись після втягування живота. З видихом повертайтеся в початкову позу, а рахунків на вісім стоячи виконуйте основну позу.