Бодібілдинг. Харчування для ендоморфов. 8 харчуванню правил для набору максимальної м’язової маси без набору непотрібного жиру

      Коментарі Вимкнено до Бодібілдинг. Харчування для ендоморфов. 8 харчуванню правил для набору максимальної м’язової маси без набору непотрібного жиру

Бодібілдинг. Харчування для ендоморфов. 8 харчуванню правил для набору максимальної м’язової маси без набору непотрібного жиру Бодібілдинг. Харчування для ендоморфов. 8 харчуванню правил для набору максимальної м’язової маси без набору непотрібного жиру

Бодібілдинг. Харчування для ендоморфов. 8 правил для набору максимальної м’язової маси без набору непотрібного жиру.

Так як ви вже зіткнулися з головною проблемою будь-якого ендоморфа, при якій кожен набраний вами грам м’язової маси тягне за собою обов’язковий набір підшкірного або внутрішнього жиру, то знаєте, наскільки непроста ваша боротьба. Але для вас є чудова новина – ми знаємо, як перемогти в ній. Тому й дозволимо собі дати вам 8 рад, які гарантовано змінювати ситуацію, і не просто змінювати, але дозволять вам не тільки перестати бути заручником вже описаної ситуації, але і почати скидати вагу.

1. Вчіться рахувати калорії.

Для цього сьогодні в Мережі існує величезна кількість найрізноманітніших лічильників кілокалорій, робота з якими не займатиме у вас і 10-ти хвилин на день. А незабаром завдяки їм ви зможете вивчити калорійність продуктів, щоб більше не заглядати ні в які шпаргалки.

Але перш ніж почати що-небудь вважати, потрібно запам’ятати, що існує формула, згідно з якою:

– ви будете худнути, вживаючи менше 27 калорій на кілограм вашої ваги;

– ви будете залишатися в постійній вазі, вживаючи 30 калорій на кілограм ваги;

– ви будете одужувати, з’їдаючи 37 і більше калорій.

Так що тепер ви легко зможете розрахувати те, скільки вам слід з’їдати. Але пам’ятайте, що дієта, при якій обсяг калорій дорівнює або менше 1.500 одиницям, веде до зупинки м’язового зростання, а тому ви не повинні перетинати цей поріг, як би сильно вам не хотілося схуднути.

2. Головне у вашому харчуванні – білок.

Скільки кілокалорій ви б не точить, білок повинен бути головним. Тому, складаючи свій щоденний раціон, спершу визначитеся саме з ним, щоб кожну добу споживати рівно 2 грама чистого білка на 1 кілограм загальної ваги. Більше з’їдати не слід, так як білок попросту не засвоїться. Менше – теж, так як в цьому випадку м’язи перестануть зростати.

3. Відмовтеся від м’яса на користь інших продуктів.

Бо навіть саме пісне м’ясо містить достатню кількість жирів, для того, щоб ваша вага не змінювався в бік зменшення, то краще відмовитися від нього. Замість цього навчитеся отримувати білок з бобів і соєвих, риби і молочних продуктів, горіхів, і, звичайно ж, яєчних білків (яйця найкраще відварювати круто). А ось що до яєчних жовтків, то щоб не викликати нових проблем, потрібно з’їдати всього 3 їх протягом тижня.

4. Окислюється свій організм.

А для цього достатньо з’їдати протягом дня 200 грам квашеної капусти, кислих яблук, апельсинів, грейпфрутів, ананасів, або будь-яких інших кислих ягід або фруктів, або пити який-небудь кислий сік. Але будьте обережні, так як надлишок кислоти в організмі може привести до самих різних хвороб шлунка і травного тракту.

5. Не відмовляйтеся від вуглеводів.

Але тільки проявляйте мудрість при їх виборі. По-перше, навчитеся не відмовлятися від цукру, так як він вкрай необхідний для роботи вашого мозку, і мед і сахароза є поганий заміною для нього. По-друге, не відмовляйтеся від жиру, такого необхідного для ваших суглобів. І не бійтеся, що він може зашкодити вам, якщо ви дотримуєтеся пункту 1 з нашого списку.

І найголовніше – так як є ви можете все (головне не набирати зайвих кілокалорій), завжди робіть вибір на користь вівсяної і гречаної каш, відмовляючись від хліба, десертів і здоби. А якщо ви не уявляєте свій раціон без борошняних виробів, то вибирайте макарони, пельмені або млинці, які куди менш калорійною того ж рису.

6. Влаштовуйте розвантажувальні дні.

А в цьому вам допоможе дуже просте правило – розвантаження можна влаштовувати відразу після закінчення 24 годин після будь-якого тренування, щоб наступні 24 години з’їдати не більше 1.300-1.400 калорій.

7. Збільшите число кардіо.

А ви повинні змусити себе займатися кардіо мінімум 2-3 години щодня. Але не поспішайте лякатися, так як кардіо вважається будь рухові навантаження, що змушують ваше серце битися з частотою більше 110 ударів на хвилину. А тому якщо до звичайної для вас аеробіки ви додасте ту ж швидкісну ходьбу, або 45-хвилинне заняття в басейні, то відразу ж вийдіть на рівень повного спалювання зайвих кілокалорій. Ну а щоб організувати додаткові навантаження, досить ходити на роботу і роботу пішки.

8. Не забувайте про казеїн.

Ви вже знаєте, що казеїн міститься в молочному білку. І що всього 1 прийом молочних продуктів забезпечує вашому організму приплив амінокислот протягом 7 годин. Але от чого ви не знаєте – якщо вживати казеїн перед сном, то це стане гарантією того, що ваші м’язи не стануть згоряти під час сну. Але ж відомо, що ми втрачаємо майже все, що встигли напрацювати під час тренування саме під час сну, коли наш мозок відновлює себе саме за рахунок наших м’язів.

От і все, що ми хотіли вам розповісти, тому тепер справа за вами. Дійте, і результати, про які ви так мріяли, не змусять себе чекати.