Блокатор калорій “Фаза 2”: форум для схуднення, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Блокатор калорій “Фаза 2”: форум для схуднення, відгуки

Блокатор калорій “Фаза 2”: форум для схуднення, відгуки Тема: Блокатор калорій “Фаза 2”

Новенька (ий) Реєстрація 01.06.2011 Адреса Ставрополь Повідомлень 31 Дописи 10 Подякували 2р. в 2п.

Блокатор калорій “Фаза 2”

Блокатор калорій «Фаза

2» (Phase 2) ® (40 таблеток) рекомендується як джерело інгібітора альфа-амілази – фазеламіна, який дозволяє заблокувати споживання організмом калорій від складних вуглеводів. Це допомагає зменшити калорійність їжі і, таким чином, скоротити добове споживання калорій; полегшити дотримання дієти для зменшення маси тіла за рахунок розширення набору вживаних продуктів; сприяє зниженню ваги тіла без зміни раціону харчування.

Що таке альфа-амілаза?

Фаза 2 (Phase 2) ® є екстрактом білої квасолі (Phaseolus Vulgaris), який володіє унікальною здатністю блокувати дію травного ферменту альфа-амілази.

альфа-амілаза відповідає в організмі людини за розщеплення складних вуглеводів (крохмалів) з їжі на прості цукру, які потім всмоктуються в кров у тонкому кишечнику. Зауважимо, складні вуглеводи, які не розщеплені альфа-амілазою, не засвоюються організмом.

Таким чином, блокування альфа-амілази запобігає переварювання складних вуглеводів в шлунково-кишковому тракті. А значить, організм не отримає тих калорій, які «закладені» в цих складних вуглеводах. А їх чимало! Більшість нормально харчуються людей отримують близько 25-35% добового споживання калорій саме від складних вуглеводів.

За даними досліджень, БлокатEр калорій Фаза 2 (Phase 2) ® дозволяє заблокувати до 75% одержуваних від складних вуглеводів калорій. В результаті зменшується щоденне споживання калорій, що сприяє зниженню ваги.

Спосіб застосування

дорослим по 2 таблетки Блокатор калорій «Фаза 2» (Phase 2) ® три рази на день під час їжі. Тривалість прийому – 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю.

Чи не є ліками. Відпускається без рецепта лікаря.

Не містить генно-модифікованих компонентів.

Хто брав блокатор калорій фаза 2?