Бісакоділ – Відгуки про бісакоділом

      Коментарі Вимкнено до Бісакоділ – Відгуки про бісакоділом

Бісакоділ – Відгуки про бісакоділом Бісакоділ Опис та інструкція бісакодилу

Бісакоділ – це проносний засіб. Однойменний активний діючий компонент даного ліки, потрапляючи в кишечник, розщеплюється шляхом гідролізу. У результаті цієї реакції утворюється інша речовина, яке і впливає на слизові оболонки

стінок травного тракту, дратуючи їх. Таким чином, Бісакоділ надає пряму дію на нервові закінчення, що і призводить до вироблення більшої кількості слизу, посиленню перистальтики, тобто, рухової активності кишечника. Причому, даний препарат може бути прийнятий, як перорально, так і ректально: у першому випадку, його ефект настає через шість – вісім годин, а в другому – вже через одну годину. Призначають це проносне, коли проводиться лікування хронічних запорів, станів гіпотонії товстого кишечника. А також, тоді, коли необхідно прискорити його спорожнення, полегшити цей процес, зробити його більш повним, наприклад, перед медичними втручаннями та маніпуляціями, при геморої, тріщинах слизової, у хворих з тяжкими серцево-судинними патологіями і так далі.

Узгоджуючи зі способами застосування, і випускають Бісакоділ у вигляді таблеток, драже і свічок. Як повідомляє інструкція препарату, обидві ці фармакологічні форми можуть застосовуватися сочетано. Якщо використовується пероральна форма бісакодилу, то важливо ковтати таблетки і драже, не розжовуючи. В іншому випадку, відбудеться подразнення верхніх відділів травного тракту – шлунка, тонкого кишечника. Чи не показано лікування бісакоділом при кишкової непрохідності, запорах спастичного типу, гострих запальних станах, кровотечах, онкологічних захворюваннях травного тракту і так далі. Дітям дошкільного віку, вагітним і годуючим матерям дані ліки слід приймати з обережністю.

Побічні ефекти і передозування бісакоділом

Використання цього проносного засобу може супроводжуватися алергійними реакціями, болями в животі або, при ректальному застосуванні, в області заднього проходу, розладами травлення. Літні люди, що часто приймають Бісакоділ, іноді відзначають загальну слабкість, зниження артеріального тиску.

При занадто тривалому лікуванні даним препаратом, а також, при перевищенні рекомендованих дозувань розвивається діарея, яка призводить до сильного зневоднення. Особливо небезпечна в цьому випадку швидка втрата мікроелементів, які забезпечують нормальну провідність нервових імпульсів. Критичний недолік іонів калію призводить до порушення м’язового тонусу, судом, патологій серцево-судинної системи.

Відновити здоров’я при передозуванні бісакоділом допомагає боротьба з зневодненням і заходи з відновлення електролітного балансу.

Відгуки про бісакоділом

Деякі жінки, збурювані ідеєю очищення організму, досить часто приймають проносні засоби, в тому числі і Бісакоділ. Є відгуки про те, що побічні ефекти, наприклад, спастичний біль в області шлунка, кишечника, нудота, метеоризм – спостерігаються досить часто. Однак ті пацієнтки, які використовують Бісакоділ регулярно, відзначають, що подібні небажані симптоми супроводжують перший його прийом, а далі вони слабшають або зовсім проходять. Також, у відгуках про бісакоділом часто повідомляють, що час розвитку послабляющего ефекту може бути довше, ніж зазначено в анотації. Так що, після прийому препарату, варто планувати свій день, не призначаючи важливих зустрічей і невідкладних справ.

Небезпечно те, що багато людей зовсім не розуміють, як функціонує організм, які профілактичні заходи потрібні, як не підірвати власне здоров’я. Вони «валять все в одну купу» – плутають проносні з добавками для схуднення, наприклад, Ксенікал. і з засобами, що відновлюють мікрофлору, наприклад, Хилак Форте. Багато постійно «пробують» різні дієти, а в перервах – об’їдаються. Звичайно, така «турбота» про здоров’я може призвести і призводить до патологій і розкоординації роботи всього організму.

Ціна бісакодилу

Вартість упаковки Бісакоділ, що містить 10 свічок, становить від 32 до 41 дубля.