Білкова дієта | “Клуб стройняшек-фітоняшек” | ВКонтакте

      Коментарі Вимкнено до Білкова дієта | “Клуб стройняшек-фітоняшек” | ВКонтакте

білкова дієта | “Клуб стройняшек-фітоняшек” | ВКонтакте

Слідуючи простим правилам, обмежуючи споживання вуглеводів на користь білкових продуктів, що худнуть вдається досить швидко скинути вагу. Однак, лікарі, в більшості своїй, не поділяють ейфорію з приводу ефективності білкових дієт, тому що надмірне захоплення білковою їжею, на їх думку, може

завдати шкоди здоров’ю.

Якщо ваша мета полягає у збільшенні м’язів, збільшенні ваги або ви хочете скинути зайву вагу, спалювати жир і залишатися худий, цей тип дієти для Вас.

Є багато причин, чому саме ця дієта може бути ефективна для різних людей з настільки різними цілями. Проте, залежно від того яку ви переслідуєте мету (збільшення м’язів, втрата ваги і т. д.) в харчування повинна бути внесена невелика корекція.

Побудована білкова дієта за принципом: харчування продуктами багатими білками (багато м’яса і риби) і спроба звести до мінімуму споживання вуглеводів.

У раціоні овочі та фрукти теж присутні, вони забезпечують відчуття ситості, але їх кількість не врівноважує кількість білків і організм вуглеводів отримує мало.

Дієта передбачає обмежене споживання картоплі, хліба, вермішелі, жиру і рослинної олії.

Продукти, багаті на білок:

Філе яловичини, курки, качки, сиг і тунець.

Яєчний білок

Знежирений йогурт (але вуглеводів в ньому більше, ніж білка)

Знежирений сир

Знежирене тофу

Головне для білкової дієти обмеження кількості споживаної їжі, яка легко перетворюється в жир. Пам’ятайте, що харчуючись в основному продуктами з високим вмістом білка. щоб збільшити ваші м’язи, ви повинні поєднувати дієту з фізичними вправами для сохраніеніе м’язової маси. Важливо, щоб білкова дієта служила для насичення, а не для ожиріння, допомогла з області живота скинути жир, так як він там відкладається найбільш інтенсивно.

Для тих, хто виконує фізично легку роботу добова норма становить 1500 Ккал, а для чоловіків, чия робота вимагає великих фізичних навантажень, вона збільшується до 1800 Ккал, або навіть до 2000 Ккал на добу. При цьому звичайна для чоловіків доза білка становить 3 г (3,2 г) на кілограм ваги тіла, тобто людина вагою 80 кг може прийняти 240 грамів білка в день.

Доза білка для жінок становить менше 3 г, близько 2,5 грамів на кілограм ваги тіла, тобто жінці вагою 60 кг можна вживати 2,5 * 60 = 150 г білка в день.

Що ще можна вживати в їжу при білковій дієті?

мнооого салату з свіжих овочів. Принаймні, є багато салатів в будь-який час року. Помідори, огірки, салат, капусту – можна їсти в необмеженій кількості. Особливо гарні помідори, які містять лікопін, він, як вважають, посилює ефект від білкової дієти.

Що не можна їсти під час білкової дієти

Забороняється солодке – навіть фрукти (хоча, якщо ви їсте багато солодких фруктів це краще, ніж інші солодощі). Мається на увазі будь-які торти, печива, тістечка, торти.

Виключаємо хліб, макарони, спагетті, заборонені і смажені продукти.

Як готувати при білковій дієті

М’ясо та рибу – на грилі, запечені або приготовані без масла.

салат не заправляти маслом! Допускається тільки оливкове масло і вимірюється за допомогою ложки, а не заливкою безпосередньо в салат. У день рекомендовано на 3-4 столові ложки салату 1 столову ложку оливкової олії.

Яєчний білок – варений або смажений, тільки з сіллю і спеціями. Для поліпшення смаку можна додати 50 г знежиреного сиру до нього.

Тофу смачний суп. Потрібно його дрібно нарізати, додати нарізану цибулю-порей, варити 10-15 хвилин, з 1-2 яєць відокремити яєчний білок і вилити тонкою цівкою в киплячий суп. Не беріть занадто багато води для супу, нехай він буде густим.

Типовий сніданок включає в себе бекон і яйця. На обід може бути подвійний чізбургер (без булочки) і трохи салату. На вечерю є стільки м’яса, скільки за вашим бажанням потрібно для втамування голоду. Ви можете за вечерею з м’ясом з’їдати більше салату, якщо хочете. Будь-які продукти з цукром, крохмалисті овочі, зерно і фрукти не дозволяються.