Білкова дієта для чоловіків

      Коментарі Вимкнено до Білкова дієта для чоловіків

Не переживай. Перед тим, як посадити свого благовірного на спеціальну дієту, привчи його до деяких правил харчування. Ось вони.

1) Обмеження в солі. Надлишок солі погано виводить рідину з організму. Йому вистачить і того кількості солі, яке вже міститься в стравах. Помірно перчимо їжу, так як гострі страви збуджують апетит, тільки цього йому не вистачало. Не піддавайся на його скарги про те, що їжа прісна, через якийсь час звикне. Частіше нагадуй йому про Робінзона і П’ятницю, які теж їли м’ясо і рибу без солі.

2) Мінеральна вода. Стеж, щоб на обідньому столі завжди стояла мінералка, причому не проста, а та, яка містить добавки кальцію, калію, магнію, кобальту і марганцю. Без цих елементів твій худне звір буде огидно себе почувати.

3) Секс ввечері. Ні, звичайно, якщо для тебе це – обязалівка, то тоді не треба. Але чому б не поєднувати приємне з корисним? На ніч їсти не можна. Але чи зможеш ти його переконати в цьому? Більше того, чи зможеш ти його, нехай навіть і переконаного, умовити не їсти на ніч? Сумніваюся. Тому хоча б примусь його порухатися. Гарненько порухатися. Якщо він після сексу захоче щось з’їсти, запропонуй йому овочі і сухарі з житнього хліба.

4) Хитри і обманюй. Не говори йому, що з сьогоднішнього дня він знаходиться на найжорстокішої дієті. Дій розумнішими. Готувала йому кашку на молоці – готуй на воді або знежиреному молоці. Масла кидай наполовину менше, ніж зазвичай.

Також:

  • Дієта для чоловіків