Біг для схуднення увечері або вранці?

      Коментарі Вимкнено до Біг для схуднення увечері або вранці?

Біг для схуднення увечері або вранці? Біг як ефективний засіб для схуднення

З чого починається ваш новий день: з ранкової пробіжки або з кавою і сигарети? На жаль, статистика така, що більшість людей віддають перевагу другому варіанту, заспокоюючи свою свідомість сумнівами з приводу корисності першого.

Вони заспокоюють себе, що біг вранці для схуднення є додатковим стресом для організму і взагалі він шкідливий.

Ніхто не заперечує, що користь бігу вранці залежить від правильно підібраної навантаження. А якщо ви і ще страждаєте якимись хронічними захворюваннями, то біг може стати причиною появи ускладнень. Тому, перш ніж починати виконувати як ранкові, так і вечірні пробіжки необхідно пройти комплексне обстеження свого організму, і вже на основі висновку лікаря визначаться з програмою занять.

Також безліч людей як виправдань вказують брак часу: «ось якщо у мене було більше часу, то я б обов’язково, а так…» Ще можна зрозуміти брак часу вранці: потрібно приготувати сніданок, зібратися на роботу, відвести дітей в школу і ще виконати купу інших справ першорядної важливості.

Але ж біг ввечері нітрохи не менш корисний. Хіба що повітря більш загазованих, та й змусити себе після роботи бігати зможе далеко не кожен. Однак, якщо вечірній час – єдино можливе для вас, то головне почати, а далі це засоби для схуднення стане звичкою, можна навіть сказати частиною вашого життя.

Корисні поради Якщо ви сильно завантажені і постійно відкладаєте початок занять, то спробуйте почати у вихідні дні або під час вашої відпустки, коли ви не обмежені за часом; Не забувайте перед початком пробежкіразогреть свої суглоби і зв’язки за допомогою розминки. Це дозволить знизити ризик отримання травм; Загітуйте подругу (друга) – удвох бігти буде веселіше; Біг по ранках для схуднення буде особливо ефективним в місцях з гарною екологією. В ідеалі – в лісі, але в умовах мегаполісу зійде і парк; Якщо продовжувати пробіжки не дозволяють кліматичні умови (холод, сніг), запишіться у фітнес-центр або в тренажерний зал. Бігова доріжка з успіхом замінить пробіжки на стадіоні; Під час бігу слухайте свою улюблену музику, це дасть вам хороший заряд енергії; Біг чи ходьба? Що ефективніше? Природно, що біг, але інтенсивна ходьба – хороший варіант на початковому етапі. З часом можете переходити на повільний біг, поступово збільшуючи темп; Для досягнення максимального ефекту, у вигляді позбавлення від зайвих кілограмів, біг потрібно поєднувати з дієтою; Спалювання підшкірного жиру починається після 30 хвилин бігу; Після пробіжки виконайте інші вправи: наприклад, присідання або підтягування на перекладині. Біг підтюпцем: взуття та одяг

Щоб не створювати додаткове навантаження для тіла, вибирайте легке взуття та одяг. За твердженням багатьох фітнес-інструкторів, більшість травм виникає через погано підібраного взуття. Виконувати пробіжки слід в кросівках, спеціально призначених для спортивних тренувань. Бігаючи в кедах, ви можете пошкодити хребет або суглоби.

Одяг має бути з натуральних тканин, так як синтетика викликає роздратування шкіри, і тоді біг по парку може трансформуватися в біг з дерматології. Також підбирайте облягаючий одяг, яка не створює додатковий опір повітря.

Біг на місці для схуднення

Біг на місці ефективний настільки ж, як і звичайний біг в парку. Вже через тиждень ви помітите, що вам стало легше дихати, а через місяць – ефект буде помітний в дзеркалі і по одягу. Бігати можна як за допомогою бігових доріжок, так і самостійно. Як це робиться, можете подивитися на відео.

Перевага бігу на місці полягає в тому, що він не потребує простору і його можна виконувати в домашніх умовах. Біг на місці для схуднення, як і будь-яка інша навантаження, напрімерходьба, сприяє насиченню організму киснем і його разогреванию, роблячи ваше тіло підтягнутим.

Результати

    Людмила: бігаю вранці вже тиждень і можу сказати, що дійсно з’явилися легкість в диханні, чудове настрій, енергія і бадьорість. Ігор: біг – це корисно. Я виконую пробіжки вже 1,5 року, але через день, так виходить через роботу. Скинути за весь цей період вдалося тільки 5 кілограм, але я вже не можу без ранкових пробіжок. Це стало моєю звичкою. Ірина: починала з ходьби вечорами і лише потім, перейшла на біг вранці для схуднення. Самопочуття відмінне. Тетяна: бігаю 2 роки. Результат – мінус 15 кілограм. Маша: бігаю півроку, але поки не сіла на дієту – вага скинути не могла.