Без солі дієта. найпростіший спосіб уникнути набряків при вагітності / безсольової дієта при вагітності – на бебі. ру

      Коментарі Вимкнено до Без солі дієта. найпростіший спосіб уникнути набряків при вагітності / безсольової дієта при вагітності – на бебі. ру

Без солі дієта. найпростіший спосіб уникнути набряків при вагітності / безсольової дієта при вагітності – на бебі. ру Без солі дієта. Найпростіший спосіб уникнути набряків при вагітності

Можна сказати, що я нічого не чула про солі дієті до вагітності. Вірніше, чула, але віддалено. Я дівчина

сучасна і повинна бути в курсі того, які взагалі дієти бувають.

Але я не припускала, що буду сидіти на дієті без солі половину вагітності, і вже тим більше не думала, що буду агітувати всіх і вся вагітних на неї сісти.

Мені «пощастило» – з абсолютно іншою проблемою я прийшла до хорошого лікаря в першу вагітність. Мудра жінка, бачачи мою депресію і отечную пику, вирішила направити мою енергію (я людина дії, мені потрібно щось робити!) В правильне русло – сісти на солі дієту. І пояснила (у досить сучасних виразах), що фізіономія вже набрякла, ускладнення бувають страшні і прямо сьогодні викинь з раціону сіль (йшла 22 тиждень вагітності).

Мені пощастило вдвічі, що на прийом до хорошого лікаря я прийшла разом з чоловіком. Таким чином, лекцію про те, чому потрібно сісти на солі дієту ми прослухали удвох і свято в неї повірили. Згодом я дуже раділа тому, що чоловік моєї мрії увірував в солі дієту так само сильно, як я, бо він допомагав мені відбивати нападки родичів типу «маленький шматочок не зашкодить», «що? навіть хліб не можна? »,« шкідливо зовсім без солі-то »і т. д. Він же допомагав готувати і з маленькою тінню роздратування солив свою їжу в своїй тарілці.

Завдяки вродженим скрупульозності і в’їдливий, а так само залишилися інтернету, я вивчила все, що пов’язано з безсольової дієтою вагітних і… ще більше свято повірила в неї. Адже це так просто – виключи з раціону сіль і набряків не буде. Так само, як проблем із зайвою вагою. Плюс, не треба обмежувати себе в рідині (жити без води набагато більш болісно, ??ніж є несолону їжу). А адже обмежувати прийом рідини шкідливо жінкам, які страждають хронічними нирковими проблемами – застій концентрованої сечі провокує запальні процеси.

Загалом, мені здавалося очевидним, що є сіль у другій половині вагітності не можна. І дами, смачно жують солоні огірки при округлостей пузике, стали викликати жалість / подив / огиду. Навіть сторонні люди стали помічати контраст між набряклими «перевесницями» і моїм нормалізуватися особою.

Спочатку я намагалася донести істину. Я кинулась у бій, думаючи про те, що цим жінкам просто не пощастило, вони не зустріли на своєму шляху хорошого доктора, який би їм все підказав і розповів. Мені пощастило, а їм ні – несправедливо. Або, може, у них немає грошей піти до хорошого фахівця (втім, цю версію я потім відкинула, спостерігаючи кілограми червоної ікри, на тлі яких візит до лікаря здався мені вкрай бюджетним заходом). З піною у рота я говорила, доводила, приводила аргументи. Чи не працювало. Млосним поглядом вони дивилися на мене і мляво жували черговий солоний бутерброд. Аргументи розбивалися вщент про непохитне «ікра корисна, в ній стільки вітамінів», «якщо під час вагітності хочеться, значить вимагає дитина». У кожної стояв діагноз «гестоз» тій чи іншій мірі і стрибав тиск. Мої спроби сказати, що в останній стадії вас все одно посадять на сувору солі дієту, тільки вже будуть крапельниці та хронічне захворювання нирок на все життя, ні до чого не привели. Моя правда, яку я намагалася розповісти безкоштовно, безоплатно, виявилася нікому не потрібною.

жаль. Я зазнала повне фіаско. Ті, які хочуть потурати своїм звичкам і вже лежать в патології, ніколи не почують того, чого не хочуть чути – зміни себе заради здоров’я дитини.

Ті, хто хотів почути, почули ще на початку вагітності і у відділення патології такі не потрапляють. Спочатку я дивувалася, чому лікарі ні слова не кажуть своїм «гестознікам» про солі дієті. А потім зрозуміла, що їм простіше рятувати життя в реанімації і призначати крапельниці, ніж пробиває стіну «нічого не знаю і знати не хочу».

А взагалі я іноді вранці дозволяю собі бутерброд з солоною рибкою, у мене ж теж нерви не залізні і заздрю??білою заздрістю тим хто не схильний до набряків при вагітності…