Антицелюлітна одяг і купальники для схуднення. Носи і худни | KidStaff

      Коментарі Вимкнено до Антицелюлітна одяг і купальники для схуднення. Носи і худни | KidStaff

Антицелюлітна одяг і купальники для схуднення. Носи і худни | KidStaff Антицелюлітна одяг і купальники для схуднення. Носи і худни

антицелюлітна Білизна, одяг, купальники ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Це НЕ тягне білизну.

Це НЕ візуальний ефект!

ВРЮ КОЛЕКЦІЮ ОБИРАЙТЕ ТУТ (ЦІНИ на порядок НИЖЧЕ – уточнюйте)

розмірну сітку ТУТ

«Revolutional Slim» є новітнім і високоефективним продуктом в області Техноткані, які, як друга шкіра, ідеально прилягає до фігури будь-якого типу і гарантує комфорт шкарпетки. Тканина дуже легка, виключно тонка, але не «світиться», і одночасно гарантує максимальний контроль над м’язами.

Колекція складається з чотирьох напрямків лінії « Revolution Slim Collection » :

    ACTIV S PORT – для занять спортом; RELAKS – одяг для прогулянок та відпочинку; ELEGANCE & CLASSIC – моделі, які можна одягнути в офіс або на вечірній вихід; FOR NIGHT & DAY – одяг та білизна для денної шкарпетки і для сну.

Про самої тканини.

Завдяки застосуванню мікрокапсул волокна « Nurel » (Виробництва Італія) матеріал містить натуральні компоненти:

Зміст цих речовин дозволяє моделювати фігуру і скорочувати дефекти, причиною яких є целюліт. В результаті Ви отримуєте:

    Прекрасний ефект схуднення! Підвищення пружності шкіри! Скорочення ознак целюліту!

Продукт виготовлений з натурального каучуку.

    Речовини, що містяться в тканини, зберігають свої активні властивості протягом 100 прань. Тканина дуже легка, виключно тонка. Матеріал гладкий і приємний на дотик, Тонкий, але при цьому не просвічується матеріал. Не стискує рухів, не затискає і не втрачає форму, навіть після довгої шкарпетки. Випробування показали її стійкість до стирання (за стиранням їй присвоєно найвищий клас 5!). Чи не парить, поглинає піт, дозволяє шкірі “дихати” природним чином. Швидко сохне, Стійкий до впливу активного хлору. Тканина володіє характеристиками УФ-фільтра (UPR 50 +).

Результати клінічних досліджень показали виняткову ефективність « Revolution Slim » у скороченні ознак целюліту і зменшенні жирових відкладень. Ці результати отримали позитивне підкріплення в ході дерматокосметологічні досліджень, проведених ” Bio Basic Europe ” (Мілан). Дерматологічні тести дозволили кваліфікувати даний продукт як що не викликає подразнень, що сприяє схудненню, розгладженню шкіри і усунення набряків.

Випробування показали наступні результати:

    скорочення обсягів гомілок і стегон до 2,5 см; скорочення ефекту «апельсинової кірки» в 75% випадках; підвищення пружності шкіри в 85% випадках; стимуляцію мікроциркуляції крові в 80% випадках.

Умови закупівлі:

Передоплата 100%.

Ставка СП: 10%.

Отрпвляю Новою Поштою і Укрпоштою.