Аквааеробіка для схуднення – вірний спосіб позбутися зайвої ваги

      Коментарі Вимкнено до Аквааеробіка для схуднення – вірний спосіб позбутися зайвої ваги

Аквааеробіка для схуднення – вірний спосіб позбутися зайвої ваги Аквааеробіка для схуднення – вірний спосіб позбутися зайвої ваги

А ви чули що за допомогою аквааеробіки можна швидко і з задоволенням розлучитися з целюлітом? Готові? Ну, тоді почнемо: для початку не зайвим, напевно, було б дізнатися, що ж таке

взагалі аквааеробіка, як можна схуднути, за допомогою цього виду фітнесу, а також чим корисна аквааеробіка. Отже, заняття аеробікою у воді називається аквааеробікою, іншими словами, аквааеробіка для схуднення включає в себе вправи з аеробіки у воді, рівень, якої не є глибоким (припустимо, це басейн).

Саме елементарне і відому вправу, яке можна робити у воді – це плавання. Однак, щоб займатися аквааеробікою не потрібно дуже добре вміти плавати, адже заняття насправді проходять при невеликому рівні води. Сама аквааеробіка для схуднення доступна тим людям, які або не можуть з якихось причин займатися просто аеробікою, або не хочуть цього. Цей вид фітнесу дає помірну, нежорстку навантаження на тіло, і тому аквааеробікою можуть займатися навіть ті люди, у яких є проблеми з суглобами і спиною.

… У деяких випадках аквааеробіка може стати порятунком для людей, що страждають зайвою вагою…

Але як же можна схуднути за допомогою аквааеробіки? При знаходженні нашого тіла у воді, воно буде постійно намагатися зігрітися, навіть при комфортній для нього температурі, і саме тому схуднення за допомогою аквааеробіки відбуватиметься досить ефективно. Зайві кілограми будуть зникати, а твій обмін речовин буде протікати в інтенсивному процесі. При цьому вібрації води впливатимуть на тіло таким чином, що його контури стануть чіткими, вода допоможе зігнати зайву вагу, і в результаті тіло придбає необхідну пружність.

Як проходять заняття з аквааеробіки?

На початку йде розминка, потім комплекс з вправ, званим основним

Заняття з аквааеробіки для схуднення проходять досить стандартно. На початку йде розминка, потім комплекс з вправ, званим основним, в нього входить робота над проблемними зонами і врешті розтяжка. Ви будете в воді крокувати, бігати, а також стрибати, необхідно буде виробляти помахи ногами, руками, іншими ви будете виконувати у воді вправи, пов’язані з танцями. Вправи вам показуватимуть інструктор. Якщо ви хочете збільшити навантаження, то ви отримаєте рукавички, які підсилюю опір води, аквагантелі, і навіть ласти, так що повір, навантаження не здасться тобі занадто легкою. Для занять тобі необхідно буде мати гумову шапочку і закриту шапочку.

… Зазвичай заняття аквааеробікою закінчуються гідромасажем, яким обладнані більшість басейнів і сауною. Погодьтеся, більше скидається на приємний вечір у жіночому клубі ніж на курс аеробіки, …

Багато також можуть задаватися наступним питанням: аквааеробіка для схуднення це добре, але які є протипоказання? Їх не багато. До них відносяться цистит, інфекції геніталій, а також простудні захворювання. Крім того, перед початком занять необхідно обов’язково отримати консультацію у вашого лікуючого лікаря.

Комплекс вправ з аквааеробіки:

Незважаючи на те, що вправ з аквааеробіки досить багато в цій статті наведені лише деякі з них, і ти зможеш скласти для себе особисту програму для занять.

Незважаючи на те, що вправ з аквааеробіки досить багато в цій статті наведені лише деякі з них

Вправа 1

Рівень води дістає грудей. Біг у воді. Коліна постарайся підняти високо, а руками рухати як при самому звичайному бігу. Можна бігати не просто на місці, а по всьому басейну, як мінімум 15 хвилин.

Вправа 2

Працюємо над стегнами і сідницями. Встань так, щоб обличчя твоє було звернуто до поручнів, а рівень води діставав до грудей. Праву ногу підніми максимально високо, потім відведи назад і опусти. Тримай спину прямо. Повторюй цю вправу 15 разів для лівої і 15 раз для правої ноги.

Вправа 3

Підстрибуючи, повертай тулуб вправо, а потім вліво. Ця вправа допомагає пропрацювати косі м’язи живота. При цьому виконуємо цю вправу в перебігу декількох хвилин.

Остерігайтеся різких стрибків тиску. Вони можуть відбуватися в слідстві різкого збільшення навантаження

Вправа 4

Повернись спиною до борту басейну і обіприся на нього. Піднімаючи ноги вперед, починай виконувати вправи «ножиці» або «велосипед».