Активоване вугілля і зниження ваги

      Коментарі Вимкнено до Активоване вугілля і зниження ваги

Активоване вугілля і зниження ваги Активоване вугілля і зниження ваги

1 липня 2012 |

Один з найпростіших способів позбавлення від зайвих кілограмів – це прийом раз на місяць протягом днів десяти таблеток вугілля активованого. При такому способі вам не потрібно буде голодувати, достатньо лише трохи скоротити

кількість вживаються в їжу продуктів або зменшити порції, а також намагатися віддавати перевагу здоровій їжі і нешкідливим способам її приготування. До того ж, шкоди організму ви нанести просто не зможете, так як препарат абсолютно нешкідливий.

Дія активованого вугілля зрозуміло і банально, але при цьому ефективно: пориста структура речовини сприяє адсорбції ним усіх шкідливих субстанцій, що знаходяться в кишечнику і організмі в цілому. До таких субстанцій відносяться токсини, відкладення, надлишок води, жири. Після зв’язування за допомогою вугілля вони природним чином виводяться з організму. Тобто, крім схуднення відбувається ще й загальне очищення внутрішніх органів від шкідливих накопичень.

Вдаватися до подібного очищенню можна щомісяця, проходячи десятиденний курс.

Десятиденний курс прийому активованого вугілля з метою схуднення рекомендується проводити за такою схемою

День перший: таблетки чотири вугілля активованого проковтнути натщесерце годин до дев’ятої ранку, запивши чистої негазованої водичкою кімнатної температури. Через годинку можна приступити до вживання звичної їжі.

День другий: таблеток шість вугілля активованого проковтнути натщесерце до настання годин восьмої ранку, запиваючи нежирним кефірчіком. Після пари годин можна приступити до вживання звичної їжі.

День третій: таблеток вісім вугілля активованого проковтнути годин до семи вечора (через не менш пари годин після останньої трапези), негазованої водичкою кімнатної температури. Після прийому таблеток їсти нічого не можна.

День четвертий: таблеток десять вугілля активованого проковтнути годин до шести вечора (через не менш пари годин після останньої трапези), запиваючи несолодким чаєм. Після прийому таблеток їсти нічого не можна.

День п’ятий: таблеток десять вугілля активованого проковтнути натщесерце в чотири ранку, негазованої водичкою кімнатної температури. Перша трапеза – не раніше годин дев’ятої ранку.

Наступні п’ять днів слід повторювати представлений курс спочатку (з дня першого).

Тут ви можете також з’ясувати, як схуднути на хурмі.