5 танців для схуднення – Кращий розмір. Як схуднути. Дієти та фітнес

      Коментарі Вимкнено до 5 танців для схуднення – Кращий розмір. Як схуднути. Дієти та фітнес

5 танців для схуднення – Кращий розмір. Як схуднути. Дієти та фітнес 5 танців для схуднення

Найкращий спосіб для схуднення. Танці! Принаймні, в даний час так здається, дивлячись на переповнені фітнес-центри і танцювальні класи. Чи бажаєте відкрити нові форми руху, при яких схуднення

відбувається саме собою?

Якщо вам цікаво, чому танець є правильним для вашого тіла, цьому є пояснення: коли ви танцюєте, збільшується частота серцевих скорочень до так званого субмаксимального рівня, на якому ідеально спалюються жирові запаси. Організм не повинен піддаватися стресу від надмірного навантаження, рух повинен приносити радість. Це, звичайно, відбивається на вашій психіці. Коло замикається, позитивне мислення йде рука об руку зі здоровим способом життя і втратою ваги.

Худнути танцюючи означає худнути з посмішкою. Не важко піддатися спокусам м’якої музики і гармонії. Якщо до того ж додати аеробні вправи, які дуже важливі для спалювання жиру, – вийде коктейль, що формує казкову фігуру. Кожен танець орієнтований на різні цілі і різні частини тіла. Так що вибирайте для себе за смаком!

Краще для красивих ніг: ірландські танці і степ!

Серед танців, в яких чудово гойдаються ноги, кращим, безсумнівно, є степ. Класичний степ знайти зараз досить важко, але ірландські танці стали хітом останнім часом. Це дуже важкі фізичні вправи, які, звичайно, формують не тільки ноги. Прекрасно зміцнюють серцевий м’яз, створюють фізичну форму і зміцнюють сідниці і стегна. Також можете спробувати добре відому степ-аеробіку.

Ідеально підходить для всього тіла – латина!

Якщо у вас немає проблем з якоюсь певною частиною тіла, можете просто зайнятися всім тілом і спробувати латиноамериканські ритми. Залежить від вас, що ви виберете з танцювального меню (самба, румба, сальса, комбінація всього.) І чи можете ви танцювати поодинці або парами. Багато годин в них задумані як танці без партнера, так що якщо ви хочете схуднути, не впадайте у відчай і не здавайтеся. Для всіх-латино танців є визначальною висока стимуляція стегон. Найбільшим впливом на стан стегон і сідниць володіє самба. Вона важче і фізично. Румба повільніше, і в основному це парний танець.

Реактивний схуднення: афро-танці

Якщо потрібно, щоб ваше тіло швидко прийшло в потрібну форму, необхідно випробувати щось надприродне. Одними з таких танців є африканські танці. Часто вони називаються Зумбі, але якщо не танцювати їх правильно, то мова піде, скоріше, про вправи для серцево-судинної системи. Африканські танці ідеально підходять для енергійних людей з твариною зарядом, тому що містять у собі дуже розкуті швидкі рухи. Основний упор робиться на спонтанність – рухи нагадують танці тубільців навколо вогню. Це час забути про зовнішній світ і зануритися углиб вашої внутрішньої сутності. Варто спробувати!

Схуднення для молодих людей? Брейк-данс, вуличні танці.

Для того щоб молоде покоління відчувало себе здорово і добре, фітнес-центри прикладають свої зусилля. Є цілий ряд груп, зосереджених на одному або декількох танців одночасно. Якщо хочеться спробувати щось нове і «круте», відвідайте клас вуличного танцю, який включає в себе всі танці спочатку американських підлітків, такі як хіп-хоп, R’n’B чи брейк-данс. Існують сучасні танці тільки для жінок, в яких можна навчитися прекрасно контролювати свої рухи, зробивши їх витонченими, спокусливими емоційними. Як бонус урок супроводжується зміцненням проблемних зон.

Для поліпшення постави і розслаблення

Східні танці дуже ефективні, особливо в якості додаткового вправи. Врахуйте, що ви не будете нудьгувати і поліпшите поставу не гірше, ніж в фітбалете. Досить швидко зміцниться спина, а через деякий час з’явиться гнучкість, яка також має важливе значення.

Також:

  • які найкращі танці для похуданя