5 секретів рельєфного преса | Фітнес з Олександром Волковим

      Коментарі Вимкнено до 5 секретів рельєфного преса | Фітнес з Олександром Волковим

5 секретів рельєфного преса | Фітнес з Олександром Волковим 5 секретів рельєфного преса 5 секретів, які дозволять тобі накачати рельєфний прес

Це стаття є доповненням до статті – Прес з 6 кубиків (вивчи її і потім читай далі)

1 Секрет. Тренуй прес 7 днів поспіль . для цього

виділяй по 20-30 хвилин на день.

Такий режим тренувань дозволить по максимум ввести в тонус м’язи живота і з кожним тренуванням, ти будеш більш відчувати, як розвиваються у тебе м’язи преса!

На 8 день зроби день перерви!

2 Секрет. Кожен день додавай від 2-х до 5 повторень в підходах – це дозволить плавно збільшити навантаження. Якщо твоя мета рельєфний прес. то такий результат досягається за рахунок великої кількості повторень у вправах!

Важливо! не перестарайтеся з 3 вправою (коли дійдеш до 15-20 повторень за підхід, це і буде достатній максимум)

Якщо посилено тренувати бічні м’язи . вони можуть збільшитися в об’ємі і повести за собою збільшення розміру талії! ( Нам це не до чого! )

3 Секрет. Здорове харчування!

Якщо у тебе є зайву вагу на животі. зверни увагу на правильне харчування, щоб швидше прибрати живіт. Вивчи матеріали з харчування у мене на сайті.

Багато, як початківці, так і досвідчені спортсмени допускають одну грубу помилку! Вони постійно тренують свій прес, але результати залишаються сумними, так як живіт і боки нікуди не йдуть!

Ти повинен раз і назавжди запам’ятати, що красивий, рельєфний прес на 75% залежить від ТВОГО ХАРЧУВАННЯ і тільки на 25% від правильних тренувань.

Тільки роздільне харчування дозволить тобі нормалізувати правильно процеси травлення в організмі, тим самим твоє тіло буде завжди у формі!

4 Секрет. Результати будуть видні через 14 днів.

Перші результати тренування преса ти побачиш через 14 днів, м’язи живота стануть більш рельєфними, піде частина підшкірного жиру!

Через 30 днів, ти свій прес не впізнаєш!

5 Секрет. План тренувань і підзвітність!

Склади план тренувань на папері. зроби 7 стовпчиків (відповідні 7 днях тижня), випиши вправи і пропиши наперед, скільки повторень у кожній вправі ти будеш робити сьогодні, завтра, через 7 днів!

Це дозволить тобі додати +25% до результату . так як ти будеш повністю контролювати свою виконану і сплановану роботу