40 злободенних цитат Фаїни Раневської | Головні новини тижня для суспільства на оглядачі

      Коментарі Вимкнено до 40 злободенних цитат Фаїни Раневської | Головні новини тижня для суспільства на оглядачі

40 злободенних цитат Фаїни Раневської | Головні новини тижня для суспільства на оглядачі 40 злободенних цитат Фаїни Раневської

27 серпня виповнюється 117 років з дня народження Фаїни Георгіївни Раневської. Легендарна актриса з незвичайним, яскравим почуттям гумору визнана всіма як майстер гострохарактерних ролей.

Незважаючи

на величезну любов глядачів, Фаїна Раневська залишалася самотньою. Може, саме тому висловлювання актриси давно стали класикою життєвої правди.

Пропонуємо вам найяскравіші цитати великої артистки.

Бог створив жінок красивими, щоб їх могли любити чоловіки, і – дурними, щоб вони могли любити чоловіків Які, на вашу думку, жінки схильні до більшої вірності брюнетки або блондинки? ” Не замислюючись вона відповіла: “Сиві!” Жінки, звичайно, розумніший. Ви коли-небудь чули про жінку, яка б втратила голову тільки від того, що у чоловіка гарні ноги? З такою жопой треба сидіти вдома! На питання: “Ви захворіли, Фаїна Георгіївна?” – Вона зазвичай відповідала: “Ні, я просто так виглядаю”. Я себе відчуваю, але погано. Здоров’я – це коли у вас щодня болить в іншому місці. Якщо хворий дуже хоче жити, лікарі безсилі. Я як стара пальма на вокзалі – нікому не потрібна, а викинути шкода. Старість – це просто свинство. Я вважаю, що це невігластво бога, коли він дозволяє доживати до старості. Бог мій, як прошмигнула життя, я навіть ніколи не чула, як співають солов’ї. Думки тягнуться до початку життя – значить, життя добігає кінця. Старість – це час, коли свічки на іменинному пирозі обходяться дорожче самого пирога, а половина сечі йде на аналізи. Знятися в поганому фільмі – все одно що плюнути у вічність. Коли мені не дають ролі, відчуваю себе піаністкою, якій відрубали руки. Четвертий раз дивлюся цей фільм і повинна вам сказати, що сьогодні актори грали як ніколи! Успіх – єдиний непростимий гріх по відношенню до свого близького. Нас привчили до одноклітинних словами, куцим думкам, грай після цього Островського! Все своє життя я проплавала в унітазі стилем батерфляй. Жити треба так, щоб тебе пам’ятали і сволочі. У Москві можна вийти на вулицю одягненою, як бог дасть, і ніхто не зверне уваги. В Одесі мої ситцеві сукні викликають повальне здивування – це обговорюють в перукарнях, зубних амбулаторіях, трамваї, приватних будинках. Всіх засмучує моя жахлива “скупість” – Бо в бідність ніхто не вірить. Проклятий дев’ятнадцяте століття, прокляте виховання: не можу стояти, коли чоловіки сидять. Сім’я замінює все. Тому, перш ніж її завести, варто подумати, що тобі важливіше: все або сім’я. Справжній чоловік – це чоловік, який точно пам’ятає день народження жінки і ніколи не знає, скільки їй років. Чоловік, який ніколи не пам’ятає дня народження жінки, але точно знає, скільки їй років – це її чоловік. Мені завжди було незрозуміло – люди соромляться бідності і не соромляться багатства.

26. Скільки разів червоніє в житті жінка?

– Чотири рази: в першу шлюбну ніч, коли в перший раз зраджує чоловікові, коли в перший раз бере гроші, коли в перший раз дає гроші.

А чоловік?

– Два рази: перший раз коли не може другий, другий коли не може перший.

27. – Сьогодні я вбила 5 мух: двох самців і трьох самок.

– Як ви це визначили?

– Дві сиділи на пивній пляшці, а три на дзеркалі, – пояснила Фаїна Георгіївна.

28. Актори обговорюють на зборах трупи товариша, який звинувачується в гомосексуалізмі:

“Це розтління молоді, це злочин”

“Боже мій, нещасна країна, де людина не може розпорядитися своєю дупою”, – зітхнула Раневська.

Я не п’ю, я більше не курю і я ніколи не зраджувала чоловікові тому ще, що у мене його ніколи не було, заявила Раневська, випереджаючи можливі запитання журналіста.

Так що ж, не відстає журналіст, значить у вас, зовсім немає ніяких недоліків?

Загалом, немає, скромно, але з гідністю відповіла Раневська.

І після невеликої паузи додала:

Правда, у мене велика жопа і я іноді трошки прибріхую!

29. Жінки – це не слабка стать, слабка стать – це гнилі дошки.

30. Оптимізм – це брак інформації.

31. У моєму огрядному тілі сидить дуже навіть струнка жінка, але їй ніяк не вдається вибратися назовні. А враховуючи мій апетит, для неї, схоже, це довічне ув’язнення.

32. Жінка, щоб досягти успіху в житті, повинна володіти двома якостями. Вона повинна бути досить розумна, щоб подобатися дурним чоловікам, і досить дурна, щоб подобатися чоловікам розумним.

33. Друга половинка є у мозку, дупи і таблетки. А я спочатку ціла.

34. Ось одружишся, Алешенька, тоді зрозумієш, що таке щастя. Але пізно буде.

35. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на дієти, жадібних чоловіків і поганий настрій.

36. Мілочка, якщо хочете схуднути – їжте голою і перед дзеркалом!

37. Говоріть і думайте про мене, що побажаєте. Де ви бачили кішку, яку б цікавило, що про неї говорять миші?

38. Коли я вийду на пенсію, то абсолютно нічого не буду робити. Перші місяці просто буду сидіти в кріслі-гойдалці.

– А потім?

– А потім почну розгойдуватися

39. Натхнення приходить і йде, а бездарність залишається.

40.Она була від щастя на 7-му місяці

Також:

  • фаіна раневська
  • цитати фаїни раневської
  • цитати раневськоі
  • раневська