Як правильно харчуватися, щоб схуднути і не втратити м’язову масу? | Портал з бодібілдингу, фітнесу та здоровому способу життя

Як правильно харчуватися, щоб схуднути і не втратити м’язову масу? | Портал з бодібілдингу, фітнесу та здоровому способу життя Як правильно харчуватися, щоб схуднути і не втратити м’язову масу?

16.12.2013 | Автор: admin

Ми вже розмовляли на тему, як набрати м’язову масу. надавали всілякі програми тренувань і так далі. Але тему схуднення на сайті, ще висвітлили не повністю, але все попереду, так що раджу підписатися на сайт що б бути завжди в курсі наших оновлень.

Наша сьогоднішня тема, в якомусь роді ближче до схуднення. Полягає вона в тому, щоб при схудненні, доданні тілу рельєфності, атлет при цьому, не втрачав свою м’язову масу. Багато хто не знає як правильно харчуватися щоб схуднути, але не втратити м’язову масу. Про це ми сьогодні і поговоримо!

Сам принцип харчування, як ми вже сказали, більше схожий на те, коли людина хоче скинути зайві кілограми. По суті, і там, і там переслідуваної метою є позбавлення від зайвого підшкірного жиру. Однак відмінності існують. Зараз ми розглянемо основні принципи харчування для рельєфності без втрати дорогоцінної м’язової тканини:

1. При наборі м’язової маси, ви повинні споживати більше калорій, ніж витрачаєте на тренуваннях, а якщо ви хочете скинути зайву вагу, вам потрібно витрачати більше калорій, ніж ви їх спожили за день. У нашому випадку потрібно споживати за день рівно стільки калорій, скільки ви витратили на фізичні навантаження і так далі.

2. Слід по менше споживати жирної їжі і збільшити споживання білкової. Справа в тому, що білок служить не тільки в якості будівельного матеріалу для м’язів, а й для того, щоб допомогти спалювати зайву жировий прошарок. Але це більше діє в безвуглеводної дієті. У цьому випадку вам може стати в нагоді спортивне харчування. Як вибрати спортивне харчування. Дуже просто! Підійдуть суміші, що містять підвищену концентрацію білка (протеін. BCAA-аміноксилот). Спортивні добавки допоможуть вашим м’язам швидше відновлюватися після важких тренувань.

3. Як ми вже згадали, слід споживати якомога менше продуктів, що містять жири (знежирені продукти), а також не їсти всілякі солодощі. Без умовно, коли ми говоримо про солодкий, ми маємо на увазі цукерки, вафлі та інше. Фрукти, сухофрукти, мед споживати потрібно.

4. Частий прийом їжі сприяє до схуднення. Так-так, ви не помилилися. В ідеалі намагайтеся розбити свій денний (добовий) раціон на 5-6 прийомів їжі. Тобто кожні 2-3 години. Цей прийом відомий вже давно, він сприяє прискоренню обміну речовин, а також вбереже вас від накопичення ще більше зайвого жиру. Взагалі, даний прийом застосовується і при наборі м’язової маси, але вже з деякими змінами.

5. Потрібно пити воду, приблизно 2 літри в день. Не можна доводити свій організм до зневоднення. Та й взагалі, пити воду дуже корисно для очищення організму від шлаків.

В результаті вийшла цілком стандартна схема правильного харчування людини. Лише невеликі поправки. Більше білків, менше жирів і так далі. Але, ця схема працюватиме тільки за відповідних тренуваннях. Якщо ви не будете тренуватися так як потрібно, ваші старання будуть марними. Правильні тренування полягають у застосуванні суперсетів. можна виконувати кругову тренування і тд. Яскравий приклад, це тренування Джейсона Стетхема.

Сподіваюся стаття була корисна і я відповів на ваше запитання. Якщо ж вам щось не зрозуміло, задавайте свої питання в коментарях.

-----------------------------------------------------------------------------
« »

_0.31MB/0.00308 sec