Як правильно харчуватися, щоб схуднути? | Блог Ірини Зайцевої

Як правильно харчуватися, щоб схуднути? | Блог Ірини Зайцевої Як правильно харчуватися, щоб схуднути?

Ірина 07.11.2013 Як правильно харчуватися, щоб схуднути?

Дорогі читачі, хотіла б задати вам питання: «Ви задоволені своєю фігурою?»

Напевно, є ті щасливчики, які дадуть відповідь на це питання ствердно. А якщо вам є над чим попрацювати, то, можливо, ця стаття саме для вас. Це буде стаття з рубрики «Рецепти від читачів». І це будуть не просто рецепти, а цілий «гостьовий пост» – так це все називається у блогерів. Своїми роздумами на цю тему ділиться Наталя. Це вже не перша стаття від неї на моєму блозі. Всі думки Наталії мені дуже близькі, зрозумілі, тому запрошую і вас на розмову про те, які ж помилки здійснюємо ми, коли з’являється непереборне бажання схуднути.

Сама Наталя веде здоровий спосіб життя, прекрасно виглядає, темі харчування приділяє велику увагу, читає літературу, спілкується з дієтологами. Адже всі погодяться, що порушення в харчуванні завжди відбиваються на нашому здоров’ї. Коли ради все перевірені особисто, вони завжди заслуговують на увагу.

Отже, я передаю слово Наталі.

Як правильно харчуватися, щоб схуднути? Основні помилки бажаючих схуднути.

Як же хочеться бути легкими, радіти кожній хвилині цієї дивовижної життя і забути про проблеми зі здоров’ям. Пропоную від слів негайно перейти до справи! Насправді все досить просто і під силу абсолютно кожному.

Почнемо з самого головного – скажемо спасибі цього дня, за те, що він є. Забудемо зараз про поточну суєті, зупинимо потік думок і дозволимо собі цю хвилину радості і щастя для усвідомлення себе. Яке все-таки диво – жити! Який це подарунок! Кожен вирішує для себе, кому дякувати: батьків, Господа, Вищі сили, але факт не змінений – нам даровано відчути себе часткою найбільшого таїнства життя. Зупиніться і відчуйте це. Чари, чи не так?

Збережіть це почуття як можна довше, а краще назавжди. А тепер запитайте себе, чи хочеться в такому стані благодаті забивати живіт гамбургерами або сосисками? Не помилюся, якщо припущу, що слова «гамбургер» і «сосиска» змусили впасти з небес на землю. Набити живіт чим попало здається тепер злочином проти себе самого.

Чого б Вам хотілося в тому чарівному стані? Поласувати соковитим і солодким фруктом? Або може, хочеться шматочка злегка підсоленій рибки? Виявляється правильне харчування – це смачно, ситно і не припускає якихось поневірянь. Просто треба очиститися від метушні, і не набивати рот чим попало на ходу. Коли наша свідомість чисто, то не хочеться жирного крекеру або нудотно пастили. Природні чисті смаки подарують незрівнянно більше задоволення. Давайте з цієї хвилини дозволимо собі розкіш їсти натуральне.

Як давно востаннє Ви просто кусали моркву? Чи не залиту сметаною, цукром, майонезом або купою спецій? Ви пам’ятаєте смак морквини? А смак сиру з ягодами? Чи не йогуртів та сирків, у яких опис складу складається з індексів Е і займає більшу частину етикетки, а звичайного сиру з сухофруктами і ягодами?

На жаль, за роки харчування рафінованими і багаторазово переробленими продуктами наші смакові рецептори забули справжній смак продуктів. А забитий кишечник помилково став сприйматися як індикатор ситості. Ми їмо те, що зручно призвести гігантським холдингам, а не те, що по-справжньому хочемо. Обдурити себе можна, а от системи організму не вийде. Їм все також потрібні повноцінні речовини з високою біологічною цінністю, дефіцит яких незмінно призводить до збоїв у роботі і хвороб.

Сумно? Давайте повернемося в початок статті. Ми ж хотіли з цієї хвилини стати легкими, здоровими і радіти кожній хвилині життя. Готові? Відчути приховане всередині щастя у нас вже вийшло, залишилося стати легкими і здоровими. Напевно, кожен мріяв і навіть робив спроби привести своє тіло до ідеалу. Звичайно ж, це можливо і є щасливчики, у яких все вийшло.

Однак багато хто не доходять навіть до середини дороги на шляху до ідеалу. Чому? Відповідь дуже проста. Різноманіття методик схуднення, харчових добавок, спортивних заходів здатне заплутати навіть людей з медичною освітою. Тому дуже коротко скажемо про основні помилки . уникнувши які можна побачити здавалося б недосяжний результат.

    Отже, найперше і найважливіше.

Як ми починаємо худнути – вибираємо дієту і маємо намір дотримуватися її якомога довше.

Як ми судимо про ефективність дієти – щодо зменшення маси тіла, тобто по зменшенню цифри на вагах.

Ми терпимо на дієті те, що нам не подобається (голод, нелюбимі продукти), втішаючи себе думкою, що досягнувши результату з чистою совістю повернемося до звичного харчування.

Слідство помилки першого – відсутність індивідуального підходу.

Хіба кому-небудь прийде в голову колективно сходити до лікаря і без індивідуального підходу застосувати до 100, а може бути і до 100 тисячам осіб один і той же метод лікування? Чому ж досі вважається нормальним вибрати в інтернеті як би «ідеально відповідну всім (!)» Дієту?

Слідство другої помилки – втрата маси тіла за рахунок чого завгодно, але тільки не спалювання жиру на проблемних місцях.

Задумайтеся і згадайте, з чого складається тіло людини? Від 55% до 80% маси тіла дорослої людини складає вода.

Проста логіка: якщо про ефективність методики худне судить за кількістю втрачених кілограмів, то і все одно, за рахунок чого вони будуть втрачені. А так як змусити організм віддати 2 кг води незрівнянно легше, ніж 100 грамів жиру, то без подальших пояснень зрозуміло спрямованість більшості методик – сечогінний і послаблюючий ефект деяких продуктів поєднується з безсольові харчуванням. Зменшення маси тіла гарантовано, але от жир залишиться на своєму місці.

Слідство третин помилки – прагнучи швидше прожити час поневірянь, ми сідаємо на неприпустимо жорсткі дієти.

Результат очевидний. За багатьма життєво важливим речовинам в такому раціоні створюється величезний дефіцит. Борючись за свою життєздатність, організм змусить кинути дієту і з’їсти все, що попадеться на очі. При жорстких дієтах зриви і надбавка жирових запасів гарантовані.

Як робити правильно? Як знайти вихід для того, щоб схуднути?

Перше – універсальних методів немає. Тільки індивідуальний підхід у харчуванні омолодить і оздоровить організм. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Необхідно врахувати всього 2 правила, про які можна докладно прочитати тут .

Друге – схуднення за рахунок жирової тканини йде повільно і щоденні зважування допустимі, тільки якщо результат фіксується в графіках, завдяки чому Ви можете бачити загальну тенденцію. Якщо Ви покладаєтеся тільки на пам’ять, то природне коливання ваги в 500-700 гр. може сприйматися, як неефективність обраного методу і позбавить мотивації продовжувати абсолютно правильні дії.

Повторюся, або зважуємося кожен день і фіксуємо все в графіках (для чого є дуже зручний сервіс на сайті LiveBalans. ru в розділі особистий кабінет), або 2-3 дні зважуємося, запам’ятовуємо і не чіпаємо ваги як мінімум 2-3 місяці.

Зважуватися 2-3 дні в один і той же час доби просто необхідно, тому коливання маси тіла в силу природних причин можуть досягати 0,5-1 кг і для об’єктивності точки відліку потрібно вибрати середні показники.

Третє – неприпустимо сприймати дієту, як щось тимчасове і важкий. Перебудова смакових рецепторів і невеликий дефіцит калорій (різниця між витраченими і з’їденими калоріями, яку організм компенсує використанням запасів жиру) зроблять правильне харчування комфортним і смачним, без почуття голоду. Таке харчування стане нормою життя і дозволить зберегти досягнутий результат на довгі роки.

Все просто! Не відкладайте щастя на потім. Починайте жити повноцінно з цієї хвилини!

Я дякую Наталю за всі поради і мудрі думки. Будемо їх застосовувати і стройнеть. Тим більше, що Новий рік вже не за горами, а хочеться завжди одягнути свою улюблену сукню і при цьому відчувати себе дуже гідно.

А мої думки про те, як ефективно схуднути ви можете прочитати тут . Я також ділюся своїми перевіреними способами для приведення себе в порядок.

Дорогі читачі і мої друзі – блогери, нагадаю всім, що зараз я приймаю статті в зимовий номер нашого журналу «Аромати щастя». Запрошую вас також для голосування на більш корисну на наш погляд статтю номера. Проголосувати і подивитися наш осінній випуск журналу, якщо ви його ще не бачили можна тут .

А тепер мій душевний подарунок для вас Rachmaninoff Prelude E Flat Major Op. 23 Valentina Lisitsa Один з моїх найулюбленіших композиторів у виконанні Валентини Лисиці. Хто буває на моєму блозі, знайомий вже з цією дивовижною піаністкою. Послухаємо одну з прелюдій С. В.Рахманинова. Думаю, коментарі тут не потрібні. Є просто музика, яку хочеться насолоджуватися.

Бажаю всім мудрості, стрункості, краси. Радуйте себе і своїх близьких.

Поділіться з друзями!

Дорогі читачі і мої друзі, я завжди з великим інтересом читаю всі ваші коментарі до моїх статей. Якщо стаття вам сподобалася, залиште, будь ласка, свій відгук. Ваша думка дуже важливо. Це дозволить зробити блог більш цікавим і корисним.

Буду вам вдячна, якщо ви скажете “Спасибі”. Зробити це дуже просто. Натисніть на кнопки соціальних мереж і поділіться інформацією з вашими друзями.

І не забудьте вподобану статтю додати закладку.

-----------------------------------------------------------------------------
« »
Школа №1 по обучению пирсингу в спб . Ждем вас на наши занятия.

_0.32MB/0.03662 sec