Схуднути за три місяці на 25 кг – щоб стати схожою на Барбі?! – KP. UA

Схуднути за три місяці на 25 кг – щоб стати схожою на Барбі?! – KP. UA Схуднути за три місяці на 25 кг – щоб стати схожою на Барбі?!

Зайві кілограми дуже заважали Лері в особистому житті.

Лера Мусіна з Саратова заради уваги хлопців поставила собі мету: досягти параметрів найвідомішою ляльки світу.

Висока худенька блондинка з об’ємом грудей 99 см, талії – 45, стегон – 84. Якби лялька Барбі, при всіх її пропорціях, була реальною людиною зростом під метр сімдесят, вона виглядала б саме так.

20-річна студентка Лера Мусіна на відому ляльку була ну зовсім не схожа. А дівчиську хотілося більшого! Але як наблизитися до еталону при щедро подарованих природою 75 кілограмах?

– пампушками я ніколи не була, але, скажімо так, відрізнялася округлими формами, – розповідає Валерія. – А молодша сестра у мене збирає ляльки. І кожен раз, коли ми сідали шити для Барбі черговий наряд, мені хотілося плакати. Довгі ноги, короткі спідниці, гарне обличчя.

Худнути кардинально Лера вирішила після вступу до університету: почалося нове життя, нові знайомства, нові хлопці в оточенні, яким так хотілося сподобатися! Але на відміну від своїх худих подружок велика дівчина популярністю у протилежної статі не користувалася. Лера наразилася на книги з дієтології. Те сиділа на сирі, то цілий день перекушувала яблуками. Але від них тільки ще більше хотілося їсти. Перейшла на чай. І відправилася в спортзал.

– Спочатку займалася по 30 хвилин на день з тренером, робила прості вправи і пару-трійку силових, а через місяць взялася за серйозні навантаження, – каже дівчина. – Почала працювати зі штангою і вагами.

Випробування спортзалом проходять далеко не все. Лера плакала, мріяла, як колись, поїсти на ніч якщо не смачненького, то хоча б більш істотного, ніж склянку чаю. Але не здавалася.

– Через два місяці я скинула близько 15 кіло, а потім якось непомітно пішли ще близько п’яти. І ще. Приходила з тренувань ввечері – і є зовсім не хотілося! – Згадує Лера.

Після зміни гардеробу дівчина почала роботу над новим іміджем – знебарвила волосся, одягла коротку спідницю, встала на каблуки. Хотіла відпустити довге волосся, щоб бути точнісінько як кумир, але на хімічному факультеті, де навчається Лера, це небезпечно: була справа, на якийсь лабораторку у дівчини спалахнули накладні пасма – і викладач заборонила ходити з локонами.

А в іншому вона ставала все більше схожою на ідеал. При зрості 168 см вага – менше 50 кг. Але тут виявилося, що жіночі форми, як би це сказати, стали ну зовсім як у підлітка. І Лена перестала так оскаженіло слідувати «чайної» вечірньої дієті.

Спорт, правда, не кинула. Залицяльників навколо неї – повно, хоч форми і зовсім не як у Барбі. І це прекрасно. Адже історій, коли погоня юних красунь за ідеальною фігурою закінчується трагедією, хоч греблю гати.

-----------------------------------------------------------------------------

Також:

  • як схуднути на 25 кг за 3 місяці
  • дієта -10 кг за місяць
  • на якій дієті краще схуднути на 25 кг
  • Як схуднути на 25 кілограмів за 3 місяці?
  • як швидко схуднути на 25 кг
« »