Розвантажувальний день на огірках АБО «ДІЄТА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ЖИВОТА». МІНУС 3,5-5 КГ ЗА 1 ДЕНЬ. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

розвантажувальний день на огірках АБО «ДІЄТА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ЖИВОТА». МІНУС 3,5-5 КГ ЗА 1 ДЕНЬ. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно розвантажувальний день на огірках АБО «ДІЄТА ДЛЯ СХУДНЕННЯ ЖИВОТА». МІНУС 3,5-5 КГ ЗА 1 ДЕНЬ.

«Дієта для схуднення живота», так негласно називають розвантажувальний день на огірках його шанувальники, яких з кожним днем??стає все більше… Головна особливість огіркового розвантажувального дня в тому, що зайва вага особливо ефективно йде з зони талії. Погодьтеся, зараз багато жінок, недолік фігури яких полягає саме в непомірному обсязі живота. Одноденна огіркова дієта для них = 5 скинутим кілограмам за 24 години. Це феноменальне зниження ваги для такого короткого проміжку часу.

На чому ж заснована така істотна втрата ваги? Огірки здатні прискорювати водно-сольовий обмін в організмі, прискорюючи тим самим і процес обміну речовин. Коли ми худнемо, ми втрачаємо жир. Жир з нашого організму може виводитися тільки одним шляхом – разом з рідиною. Поєднання невеликого сечогінного ефекту і здатності до зменшення жирового запасу тіла робить огірок найдієвішим «сжигателем жиру» серед всіх відомих овочів. А якщо ще точніше – «розчинником жиру», адже огірковий сік володіє дивовижною здатністю розчиняти в собі жирові клітини, а потім природним шляхом виводити їх з нашого організму. Висока активність огіркової дієти в зоні живота заснована на будові жирового прошарку в цій галузі. Жир, позначений по лінії талії, особливо вразливий до дії огіркового соку, тому під час розвантажувального дня кілограми на животі стрімко витрачаються.

Огіркова дієта – кращий варіант прибрати зайві кіллограмм в зоні талії.

За принципом дії огіркову дієту часто порівнюють з водною безсольової дієтою. Частка правди, в цьому, безумовно, є. Ось тільки огіркова дієта значно корисніше, і, на відміну від водної, не може завдати шкоди здоров’ю. Скажемо більше, хімічний склад огірка – це джерело вітамінів і мінералів. Причому цей склад підібраний природою настільки ідеально, що ставить огірок на перші місця серед натуральних засобів для очищення організму від шлаків, жирів і токсинів.

Вітаміни – А, В1, В2, В6, РР і С (аскорбінова кислота) – це перші помічники в боротьбі із зайвою вагою, мінерали – калій, кальцій, фосфор, магній, залізо, натрій, хром, кремній, хлор, кобальт, цирконій, марганець, нікель, мідь, цинк, алюміній, свинець, срібло і титан нормалізують перистальтику кишечника, а значить, провокують як можна більш ефективне виведення шлаків, токсинів і жирів з організму. Ось таким чудесним дієтичним ефектом володіє цей, пересічний, на перший погляд, овоч =)

А тепер давайте поговоримо про те, як правильно проводити розвантажувальний день на огірках (одноденну огіркову дієту).

РЕЦЕПТ розвантажувального дня на огірках

Використовуються свіжі огірки в кількості 1500 -2000 г, розділені на 6 – 8 прийомів рівномірними порціями. Їдять огірки без солі, бажано з шкіркою, тому слід підбирати молоді соковиті огірки. Якщо обтяжливо вживання огірків без солі, слід виділити пацієнтові 1 г солі і вживати на завершення кожного прийому огірків кілька кристаликів солі. При користуванні огірковим розвантажувальним днем??практично немає необхідності в додатковому прийомі рідини, навіть більше того – огірки мають сечогінну дію, і це сприяє розвантаженню, помітної втрати ваги.

Якщо ж у пацієнта на тлі огіркового розвантажувального дня з’являється почуття болісного голоду, можна комбінувати використання огірків з м’ясом, насамперед – з відвареної яловичиною або бараниною, курятиною, кролятиною.

Огірковий-м’ясна дієта оптимальний вибір при сильному відчутті голоду.

Для такого огіркової-м’ясного розвантажувального дня зазвичай беруть 750 – 1000 г огірків і 150 г нежирного відвареного м’яса. Обидва компоненти поділяють на рівні частини на 6 прийомів або чергують: один прийом огірки, а наступний – відварне м’ясо, відповідно розділяючи і порцію огірків і порцію м’яса на три частини. Переносимість подібних розвантажувальних днів хороша, зниження ваги при проведенні дня – 2 – 3,2 кг.

-----------------------------------------------------------------------------
« »