Олександра Усанова | Навчання танцям, студія танців, уроки танців – Спортивно-танцювальний клуб «Експромт» Санкт-Петербург

      Коментарі Вимкнено до Олександра Усанова | Навчання танцям, студія танців, уроки танців – Спортивно-танцювальний клуб «Експромт» Санкт-Петербург

Олександра Усанова | Навчання танцям, студія танців, уроки танців – Спортивно-танцювальний клуб «Експромт» Санкт-Петербург Олександра Усанова

Олександра – душа і серце клубу. Вона своїм невичерпним оптимізмом створює для всіх комфортну і доброзичливу атмосферу в колективі, яка, безсумнівно, передається кожному, хто переступає наш поріг і входить в нашу студію танцю.

В рамках «Експромт» Олександра заснувала і успішно розвиває свою школу танцю живота. Школа танцю живота Олександри Усанової працює за її унікальною методикою, яка дозволяє «виростити» танцюриста практично з будь-якої людини, яка щиро бажає навчитися танцювати.

Вже, принаймні, нам відомі 4 її учениці, які стали самостійними і вельми успішними педагогами.

Саша чудово працює з початківцями. Якщо Ви ще не мали досвіду занять танцем живота або були незадоволені вашим навчанням – спробуйте відвідати урок Олександри Усанової. Впевнені – Ви отримаєте задоволення і повірите в свої сили.

Олександра Усанова веде також велику кількість груп для учениць, які продовжують навчання. На заняттях у цих групах вона дає різноманітні танцювальні постановки, які придумує сама.

Постановки Олександри високо оцінені як суддями різних конкурсів, так і любителями Танцю живота у всьому світі. Тільки на Youtube. ru її постановки подивилося більше 77 000 чоловік і середня оцінка відео наближається до 5 балам (що при такій кількості оцінюють просто неймовірно).

Треба відзначити, що яким б не був вдалим задум постановника, красу танцю можна побачити лише в красивому і добре відпрацьованому виконанні. Саша багато часу приділяє на створення продовжують груп, в яких кожна учениця незалежно від віку, ваги або комплекції дійсно хоче розвиватися як танцівниця. Створення таких груп – великий і нелегкий труд.

Саша постійно дивує всіх: то постановка в народному єгипетському стилі беледі. то єгипетський фараонік. то танець з канделябром. виконуваний на традиційних арабських весіллях, то постановка стилю «кабаре», танець з сагати. танець з крилами. танець живота з шаллю. в планах вже холодна зброя)))) і тому подібні аксесуари. Немає меж Сашкової фантазії.. Дівчатка вже зараз грають на барабані (дарбука), ніж приводять у жах дорогих нашому серцю адміністраторів. Що ж буде далі.

Новачки особливо відзначають здатність Саші доступними способами пояснити самі непрості руху. Для тих, хто хоче вдосконалити свої навички Саша легко і невимушено розкладе по поличках основні арабські ритми, навчить віртуозно грати на сагати, розкриє секрети володіння шаллю, тростиною та іншими всілякими аксесуарами, використовуваними в східному танці. Якщо загляньте на урок до Саші, то навряд чи зустрінете хоч одне похмуре, напружене або бездумне обличчя – по-перше, атмосфера уроку просто не дозволяє хмуритися, а по-друге, Саша приділяє величезну увагу створенню виразного танцювального образу своїх учениць. < / p>

Одним словом – ми щиро рекомендуємо Вам познайомитися з миром танцю на уроках Олександри Усанової.