Ніколь Річі знову схудла до критичного стану

Ніколь Річі знову схудла до критичного стану Ніколь Річі знову схудла до критичного стану

Ніколь Річі, в якої і так не було проблем із зайвою вагою, знову схудла

Читачі, які уважно стежать за життям зірок за допомогою розважальної преси, напевно пам’ятають моторошні фото 8-річної давності, на яких хихикає Ніколь Річі поправляє верх від бікіні, так і норовить зісковзнути з її худого тіла. Вираз «шкіра та кістки» ідеально підходить, щоб описати зовнішність колишньої подруги Періс Хілтон на даному знімку.

З тієї пори було зроблено чимало шокуючих зізнань, виплакала сліз і скоєно візитів до фахівців з метою набрати вагу. Однак від діагнозів «анорексія» або «харчове розлад» Ніколь завжди відхрещувалась. «Вони занадто образливі. Такими визначеннями не можна розкидатися, тому що це захворювання – і дуже серйозні », – зізналася чотири роки тому Николь в інтерв’ю журналу Marie Claire.

З часом тіло зірки прийшло в норму, і вона перестала виглядати нездоровою. Налагодилася і особисте життя Річі, яка вийшла заміж за соліста групи Good Charlotte Джоела Меддена і народила двох дітей – дочку Харлоу Вінтер і сина Сперроу Джеймса. Паралельно з вихованням дітей Ніколь заснувала успішну модну марку House of Harlow 1960, а через декілька років переконала чоловіка організувати ще й дитячий благодійний фонд. Здавалося б, тільки жити та радіти, проте зовнішність Річі знову викликає масу питань.

Читайте також:

З минулої осені Ніколь Річі знову виглядає занадто худий і виснаженою. При тому що, народивши двох дітей, зірка і так зберегла модельні параметри. Кажуть, що всі ці роки Річі була схиблена на здоровому харчуванні. а останнім часом пристрастилася до вельми дивною дієті з насіння соняшника. Власне, крім них в її раціоні тільки свіжий селера і всілякі зелені соки. Як тут не схуднути?

Особливо балакучі «друзі» Ніколь вважають, що причина її похідні – часті розлуки з чоловіком, який проводить багато часу в Австралії, засідаючи в журі тамтешнього проекту «Голос». Всі роки спільного життя Джоел уважно стежив за вагою подружжя, припиняючи будь-які її спроби схуднути. Тепер же, за його відсутності, Ніколь вільна робити все, що хоче. Сподіваємося, пильний чоловік скоро повернеться додому і припинить цю небезпечну дієтичну епопею.

-----------------------------------------------------------------------------
« »

_0.31MB/0.00619 sec