Гарциния форте: відгуки, враження, протипоказання

Гарциния форте: відгуки, враження, протипоказання Чи безпечна Гарциния форте: відгуки споживачів

Мріючи про струнку фігуру, багато жінок пробують різні варіанти схуднення.

При цьому для посилення ефекту нерідко вдаються до різних біологічних добавкам, які сприяють притуплення апетиту і активують процес спалювання накопичених жирових відкладень. Благо, фармацевтична промисловість не стоїть на місці і постійно постачає на ринок всілякі новинки.

От тільки чи дійсно вони настільки результативні в боротьбі із зайвими кілограмами і безпечні для здоров’я, як стверджує реклама? Відповідь на це питання спробує дати портал про схуднення «Худеем без проблем», вивчивши склад і відгуки про Гарцинії форте – модному Баде, який сьогодні можна купити практично в будь-якій аптеці.

Чудо-таблетки: а що всередині?

Якщо почитати про гарцинии форте відгуки, то складається враження, що дана харчова добавка допомагає всім без винятку жінкам і при цьому не викликає абсолютно ніяких побічних ефектів. Однак якщо проаналізувати склад цього препарату, то стає ясно, що все не так просто і необразливо.

Почнемо з того, що основу цього БАДа становить екстракт гарцинії – тропічної рослини, яке традиційно використовується в національній кухні Південної Африки, Австралії і деяких азіатських країн. Саме завдяки йому, як стверджують відгуки про гарцинии форте евалар. у тих, хто хоче схуднути, істотно знижується апетит.

Однак, як не прикро, наукові дослідження це твердження оспорюють. Максимум, на що здатний екстракт даної рослини – викликати розлад травної системи . а попросту діарею, за рахунок присутності ксантону. Ця речовина є природним барвником жовтого кольору і допомагає боротися з шкідливими комахами. У великих кількостях здатне накопичуватися в організмі людини, викликаючи сильний інтоксикацію.

Крім усього іншого, відгуки про гарцинии форте стверджують? що міститься в таблетках гідроксілімонная кислота є чудовим сжигателем жиру. Частково це справді так.

Але не варто забувати про те, що цей компонент сприяє зростанню артеріального тиску, негативно впливає на роботу системи травлення і щитовидної залози. Тому гарцинія форте евалар, відгуки про яку в надлишку є в Інтернеті, має ряд обмежень у використанні, про які відгуки делікатно замовчують.

З найбільш безпечних складових цього препарату можна назвати екстракт фукуса – морської водорості . яка багата унікальними вітамінами і сприяє зміцненню імунної системи. Крім цього, в харчову добавку входить екстракт ламінарії, який хороший лише в тих випадках, якщо організм відчуває нестачу в йоді.

Варто також згадати хром, який містить гарцинія форте евалар, відгуки рекламують його як чудодійний засіб проти тяги до солодкого. Це дійсно так, але регулярне вживання препаратів, до складу яких він входить, призводить до серйозних проблем в ендокринній системі. І, зокрема, виводить з ладу підшлункову залозу, що загрожує гормональними порушеннями.

На чому грунтуються позитивні відгуки про гарцинии форте?

Якщо розглядати ефект від прийому цього препарату, то стає ясно: в першу чергу він допомагає ласунам, які не в змозі побороти в собі потяг до цукерок і випічці. Причому, допомагає лише до тих пір, поки вони приймають харчову добавку, яка блокує тягу до солодощів за рахунок придушення функцій підшлункової залози.

Для всіх інших цей БАД не є панацеєю від надмірної ваги, тому що досить лише відмовитися від певних груп продуктів, щоб домогтися тих же результатів.

Тому перед тим, як піддаватися на рекламні виверти, hudeem-bez-problem. ru радить тверезо оцінити свої можливості і зрозуміти, чи готові ви самостійно обмежити себе в прийомі калорійної їжі. Якщо відповідь позитивна, то витрачати гроші на фармацевтичну новинку, яка, до того ж, зовсім безпечна для здоров’я, зовсім необов’язково.

Факти, про які замовчує реклама

В анотації до цього популярного препарату можна прочитати, що його небажано приймати жінкам під час вагітності і в період лактації. Однак інструкція із застосування не містить ніякої інформації про побічні дії добавки.

Проте, гарцинія форте, відгуки недвозначно натякають на це, може привести до серйозних проблем з травленням у тих, хто страждає на гастрит або виразку шлунка. Крім цього, препарат через входять до його складу компонентів небажано приймати гіпертонікам і людям, що страждають цукровим діабетом, а також тим, хто має серйозні проблеми зі щитовидною залозою.

З урахуванням того, що дана харчова добавка вносить серйозні зміни в гормональний фон, можна припустити вельми сумні наслідки регулярного застосування подібних таблеток, які, по суті, є міною уповільненої дії. Такі відхилення, як порушення менструального циклу або ж інтенсивний ріст волосся на тілі, можуть проявитися значно пізніше, і ніхто від них не застрахований.

Правда, встановити першоджерело проблеми через кілька років після курсу схуднення буде вкрай складно. І вже тим більше – знайти правильний варіант лікування, що не усугубляющий ситуацію.

Автор – Марія Маслова, портал про схуднення ХУДЕЕМ без проблем!

-----------------------------------------------------------------------------

Також:

  • гарцинія відгуки
  • гарцинія форте відгуки
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 Z_3MpkjooK3L_RYLjI5SQ2gPXLP92u8558DeA_xMObb8asIzB95nZGeHMQo4FU0S 4fd7bf5329b0073c5793a43ff3faa1edf9af1102&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • гарциния форте в Запорожье
« »

_0.31MB/0.03652 sec