Екстрена дієта – дієта для екстреного схуднення за 3 дні

Екстрена дієта – дієта для екстреного схуднення за 3 дні Екстрена дієта

+2 Час: 10-10-2012 Переглядів: 1873 Маложирні дієти

В один прекрасний ранок, поглянувши на себе в дзеркало, ви можете виявити що ви трохи поправилися. Якщо часу у вас предостатньо ви з легкістю можете вибрати дієту яка за 1-2 тижні допоможе вам скинути зайвих 4-5 кілограми. Але що робити якщо часу у вас немає? Все дуже просто. Вам потрібна екстрена дієта. Вона дозволить скинути ту ж вагу, але всього за 3-4 дні . Вдаватися до експрес дієті на 3 дні, слід тільки в тому випадку якщо у вас немає часу на інші дієти, тому що по закінченні дієти і повернення до звичайного режиму харчування, скинуті кілограми повернуться. Тому рекомендується після екстреної дієти перейти на будь-яку щадну дієту.

Раціон дієти для екстреного схуднення

Для початку необхідно відмовитися від солі і цукру на 3-4 дні. Вся складність відмови полягає в тому, що в ці дні ви будете вживати знежирений сир. Через відсутність солі і цукру сир буде здаватися прісним. Потім слід з’їсти яйце зварене некруто. Чекаємо три години, і настає обід. На обід ви з’їдаєте 175г знежиреного сиру і чашку несолодкого чаю. Потім через 3 години вечеря – 175 г знежиреного сиру і чай без цукру.

Цей режим харчування триває 3-4 дні, після чого ви дивитеся на результати. Але не варто забувати про те, що ці 4-5 кілограм відразу повернуться . як тільки ви почнете харчуватися у звичному для вас режимі. Результат екстреної дієти досягається за рахунок того, що під час такогE харчування організм віддає зайву воду і зайві жири. Практикувати дану дієту часто не можна, тому під час дієти відбувається зневоднення організму, що сильно впливає на ваше здоров’я. Також відмова від солі несе свої наслідки, тому що разом з сіллю в організм надходять корисні речовини і мікроелементи і відмова від добової норми споживання цих речовин позначиться на функціонуванні нашого організму.

Для тих хто хоче скинути більше 5 кілограм, рекомендується підібрати комплексну дієту . Наприклад після екстреної дієти пересісти на низкоуглеводную або маложирную дієту. Якщо ви налаштуєте свій організм на активний спосіб життя, ввійдете в правильний ритм і почнете правильно харчуватися, то непотрібні кілограми будуть самі спалюватися і у вас буде прекрасне самопочуття і здорова шкіра.

-----------------------------------------------------------------------------

Також:

  • екстрена дієта форум
  • екстренна дієта
  • екстрена дієта
« »