Дієта на дитячому харчуванні. » На Дієті

Дієта на дитячому харчуванні. » На Дієті 17 Коментарів to “Дієта на дитячому харчуванні.”

Схуднути на дитячому харчуванні можна, так як воно збагачене вітамінами, і більшість яких не містить цукру. Але до цих пір залишається спірним питання, чи можна його вживати дорослим, і на скільки ефективний цей вид дієти. Нижче будуть розглянуті плюси і мінуси схуднення на дитячому харчуванні, а висновки робіть самі. Плюси: 1. Дитяче харчування проходить дуже строгий якісний контроль, в ньому мало жирів, відсутні консерванти і сіль, до того ж продукція дуже різноманітна і смачна. 2. Порції дитячого харчування невеликі, розрахунок калорійності їжі не складе для вас праці, так як на кожній баночці все написано. 3. Дитяче харчування не потрібно готувати, воно продається практично в будь-якому супермаркете.4. Дитяче харчування дуже корисно, їжа перетерта і швидко засвоюється організмом, що сприятливо діє на обмін речовин в організмі. 5. Така сприяє скороченню обсягу шлунка, що дозволить вам і далі є менше і підтримувати результат дієти. Мінуси: 1. Малий вміст грубої клітковини, тому додатково бажано їсти овочеві салати.2. Дитяче харчування досить дороге удовольствіе. Виходіт, що плюсів у цієї дієти набагато більше, ніж мінусів. До того ж, доведено, що дієта, яка побудована на НЕ повсякденних продуктах харчування, більш ефективна на психологічному рівні. Приблизне меню: На сніданок: Можна з’їсти баночку фруктового пюре + сирок «Агуша», порція 100 р. або одна порція дитячої швидкорозчинній каші. На обід: Можна з’їсти баночку з м’ясом + розчинний дитячий суп і баночку з приготованими овочами. Бажано, як і говорилося вище, доповнити обід салатом зі свіжих овочів, заправлений ложкою оливкової олії і лимонним соком. На полудень: Упаковку фруктового пюре або дитячого соку, або чай з бісквітним дитячим тістечком. На вечерю можна з’їсти те ж саме, що і на сніданок. Перекусити можна коктейлем на основі дитячого харчування, за смаком можете додати свіжі натуральні фрукти. Дієта для схуднення на основі дитячого харчування ідеально підійде для тих, хто зайнятий, так як не вимагає абсолютно ніякої готування. Баночки дитячого харчування маленькі і вони легко помістяться в дамській сумочці, тому робота дієті не завадить. Можна не відмовляти собі і в кисломолочної продукції, так як існують дитячі кисломолочні суміші, різні швидкорозчинні каші, в яких не так багато цукру, як в подібній продукції для дорослих.

Девчонки! я їм дитяче харчування різне, не тільки солоденькі пюрешкі, на сніданок зазвичай гербер – щось м’ясне (ФрутоНяня м’ясні пюрешкі краще не брати-дрянь моторошна, я все коту віддала), з морквою теж краще не брати-в рот не вкладеш, ну ще й броколі несмачні, інше є можна, а ще гарбуз не дуже, але стерпно, на сніданок зазвичай їм м’ясну гербер з чим небудь 200 гр, там 70 ккал, разом сніданок 140, йду в універ, дві пари їсти не хочеться, після других, ем солодку пюрешку, в результаті у мене зазвичай 5 пар, з’їдаю в універі 2 маленькі баночки солодких пюрешек, особисто я їм ФрутоНяня яблуко, салатики або банан, десь 115гр по 36 ккал, але в банані 80, на вечерю годин в 5 знову ем яку нибудь пюрешку, протягом дня воду п’ю, взагалі дієта відмінна, після 6ти не їм, в середньому в день їм менше 500 ккал, за перший день схудла на 700гр, зараз вже 6ий день дієти, більше не зважувалася, т до якщо раптом там мало, то я можу зірватися і об’їстися, тому як тиждень буде я подивлюся знову результат! ну думаю схудла нормально, т до я вже влажу в старі штани, правда насилу, вони ледве застібаються, хоча раніше я їх навіть на попу натягнути НЕ могладіета переноситься легко, правда в неділю було складно т до весь день будинку, але у мене є стимул, сподіваюся все вийде!

Девчонки, суть в тому, щоб їсти дитяче харчування, яке і скільки за кількостю вам самим вирішувати, на баночках написані каллории, тому на цій дієті, що не зірвешся, до того ж дитячі пюрешкі типо яблучка, Бананчик-солодкі і бажання з’їсти шоколадку не виникає!

Діан, я ось постараюся знайти посилання, де досвідчені люди говорили про цю дієту. Почитайте) Думаю заінтересует_)

http://vkontakte. ru/topic-18189633_23276469Вот дівчинки посилання))) Кому цікаво, почитайте. Там якраз саме про цю дієту і говориться) Може хто для себе що те знайде.. Головне читати не між рядків) А заглянути раджу всім)

-----------------------------------------------------------------------------

Також:

  • диета на дитячій каші
  • дитяче харчуваня дієта
  • школярі зібрали 10 кг 500г насіння дуба а насіння на 7 кг 300 г менше ніж насіння дуба
  • Які дитючі вітаміни не містять цукру
« »

_0.31MB/0.06408 sec