Дієта для зростання. Що потрібно їсти, щоб рости?

Дієта для зростання. Що потрібно їсти, щоб рости? Дієта для зростання

Дієта для зростання – шанс для тих, хто хоче вирости високим.

Як свідчать авторитетні антропологи, людство зростає. Причому не тільки у власних очах, а й у прямому сенсі цього слова – зростання сучасної людини значно перевищує зростання його далеких предків.

Збільшення середньостатистичного людського зросту пов’язано з великою кількістю факторів, серед яких не останнє місце займає добробут і рівень життя населення земної кулі. Все зводиться до того, що люди ростуть від хорошого життя, а тому бути маленьким стає особливо прикро. Але все можна виправити за допомогою правильної дієти для зростання.

Дієта для зростання: зразкове меню на день

Не варто очікувати від дієти для зростання колосального ефекту, що зневажає основи генетики. Вона не творить чудес, перетворюючи всіх без виключення в гігантів, проте іноді причина маленького зросту полягає в тому, що організм не отримує достатню кількість мікроелементів і вітамінів, необхідних йому для зростання. Правильне харчування здатне вирішити цю проблему, як, наприклад, радить жіночий сайт http://babsait. ru/.

  Сніданок . Сніданок в цій системі живлення схожий на сніданок в більшості дієт для схуднення. заснованих на вживанні круп, але з одним винятком: є потрібно тільки справжні каші, приготовані зі справжніх круп. На жаль, але в новомодних пластівцях швидкого приготування зовсім не міститься нічого, що сприяє зростанню. Готувати каші краще на молоці (воно дуже корисно для зростаючого організму) і є з цільнозерновим хлібом. Обід . Обіднє меню більше походить на частину білкової дієти. оскільки білок важливий для будівництва клітин. Їжте овочі (морква, боби, зелені листові, кукурудзу), фрукти (чорницю, журавлину, банани, апельсини) і горіхи. Дієтологи стверджують, що притримуючи дієти для росту потрібно вживати не менше 1 кг овочів і фруктів на день. Також в цю дієту відмінно вписується варене м’ясо і риба, молочні продукти і цільнозерновий хліб. Не варто забувати про важливість рідкої їжі: обов’язково вживайте супи та бульйони – вони хоч і не стимулюють зростання безпосередньо, але вони прискорюють обмін речовин, що дуже корисно в даній ситуації. Дуже важливо вживати тільки природні приправи і відмовитися від бульйонів в пакетах, кубиках і порошках, оскільки міститься в них глютамат натрію блокує деякі фізіологічні процеси. Вечеря . Напевно, вам не раз доводилося чути про те, що люди ростуть у сні, а тому вечірній прийом їжі повинен бути ситним і корисним – тим, хто хоче вирости, категорично протипоказано лягати спати голодним. З’їжте на вечерю порцію каші, варене яйце, сирний десерт з медом, молоком або сметаною, а також фрукти – в природному вигляді або у вигляді соку.

Чим доповнити дієту для росту?

До вирішення будь-якої проблеми потрібно підходити комплексно, а тому доповніть дієту для зростання наступними заходами:

  Спеціальним коктейлем з молока і яєць. Фізичними вправами на витягування – вісом, підтягуванням і т. д. Відмовою від шкідливих звичок – вживання алкоголю і нікотину. Відмовою від фаст-фуду . затрудняющего роботу печінки.

Правильне харчування і правильний настрій творять справжні чудеса, які так потрібні тим, хто в них вірить.

-----------------------------------------------------------------------------

Також:

 • що потрібно їсти щоб вирости
 • що робити щоб вирости
 • що потрібно їсти щоб підрости
 • що треба їсти щоб вирости
 • що потрібно робити щоб вирости
 • що потрібно робити щоб підрости
 • Що треба їсти щоб рости
 • шо треба робити щоб вирости
 • що потрібно їсти для росту
 • як швидко вирости
« »

_0.31MB/0.00608 sec