Дієта для схуднення ляшек

Дієта для схуднення ляшек Дієта для частин тіла Дієта для схуднення ляшек

Кожна жінка знає, наскільки непросто буває прибрати з ляшек і стегон зайві кілограми. Спершу слід уточнити, що накопичення маси в Ляшка – своєрідний запас, який використовується організмом при нестачі актуальних поживних речовин. Таким чином, худнути потрібно глобально, в цілому, а не в окремих місцях. Кращим рішенням стане збалансоване спеціальне харчування в продуманому поєднанні з вправами.

Дієта для ляшек за тиждень

Способів харчування на вибір існує декілька. Медики рекомендують вибудувати його так, щоб дефіцит накопиченого щодня становив у середньому 50-80 ккал. Втрати маси в такому випадку будуть досить повільними, проте цей підхід, при грамотному складанні раціону, сприятливо позначається на метаболізмі в цілому. Буде потрібно також виключити продукти, що сприяють підвищенню інсуліну, що впливає на накопичення жиру, погано розщеплюється організмом.

Крім того, можна відзначити і кілька інших підходів, які передбачають дотримання ряду етапів:

Підкреслена дієта для ніг полягає в скороченні споживання жирної їжі, за винятком деяких жирних сортів риби, що забезпечують організм необхідними кислотами, вітамінами. Замість жирних продуктів слід збільшити споживання рослинної їжі, переваги якої очевидні. Вміщені в ній антиоксиданти легко нейтралізують вплив вільних радикалів, а клітковина покращує функціонування кишечника і організму в цілому. Окреме місце належить продуктам з вмістом калію, вітамінів А і С, сприятливо позначаються на стабілізації ваги з гормональним фоном. У числі рекомендованих продуктів: ківі, курага, апельсини, солодкий перець, листовий салат, банани, полуниця, морква, капуста, яловича печінка і зелений лук. Гострі продукти – ще одна окрема категорія, адже вони покращують кровообіг, перешкоджаючи набряклості. Сюди відноситься часник, чилі перець і імбир. У раціон обов’язково слід ввести продукти з кальцієм і магнієм, що сприяють формуванню м’язової маси. Це зародки пшениці, соя і молочні нежирні продукти. Важливо пам’ятати: жир може міститися навіть у досить несподіваних продуктах, начебто йогуртів і напівфабрикатів, так що в період дієти слід заздалегідь виключити звичну готову їжу, а також уважно контролювати покупки. Вправи для схуднення ляшек і сідниць

Практика демонструє, що найбільш ефективними типами впливів вважаються:

    біг; плавання; аквааеробіка; спортивна ходьба; степ-аеробіка.

Серед окремих вправ варто відзначити кілька простих дій, які сприятливо позначаються на поліпшенні ситуації:

    Найпростіше – «велосипед», який дуже зручний для зайнятих жінок, адже не вимагає багато часу або спеціальної підготовки. Добрими доповненнями стануть біг, скакалка і стрибки. Інший варіант – присідання, причому щоденне кількість повинна перевищувати сотню. Цей спосіб менш простий, однак досить дієвий. Навантаження збільшується шляхом використання гантель. Махи ногами підійдуть любителькам аеробного стилю. На гомілки також можуть вдягатися обважнювачі, що дозволяють поступово підвищувати напругу.

Важливо пам’ятати: значно поліпшити і прискорити результат допоможуть походи в спортзал, де професійний тренер підбере програму, згідно вашим пріоритетам і особливостям.

Вправи для схуднення ляшек, відео

-----------------------------------------------------------------------------
« »

_0.31MB/0.02062 sec